בני הזוג רבים על תכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים

צילום פרטי משרד עורך דין סולן

הבעל: אשתי התחייבה להחזיר לי אותם . עו"ד של האשה: היא קיבלה אותם במתנה לפני החתונה ומתנה לא מחזירים

הצגה כזאת לא נראתה זמן רב בבית הדין הרבני בצפון הארץ. שני בני זוג, ידוענים מאד, ללא ילדים שמבקשים להתגרש, עמדו לפני טקס הגט ואז הבעל הודיע לפתע שהוא לא ייתן גט עד שאשתו תחזיר את התכשיטים שהיא מחזיקה.

עורך דינו של הבעל שעסקיו חובקי עולם, טען בפני הדיינים כי האישה החזיקה בתכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים, ביניהם שעון זהב שמוערך ביותר מ-250,000 שקל, שקיבלה מבעלה עוד לפני החתונה ושלטענתו התחייבה  להעביר אותם  לבעלה לפני מתן הגט.

עו"ד שרין סולן, שמייצגת את האישה טענה לעומתו כי מדובר בתכשיטים שניתנו במתנה לאישה ואשר על פי הדין הם שייכים לה. עוד טענה האישה כי בעלה מחזיק ברשותו תכשיטים שלה שלקח מביתם לאחר שהיא יצאה מהבית בעקבות אלימות קשה. "השארתי שם תכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים, שהוא נתן אותם לחברה שלו ומכר חלק מהם".

לדברי עו"ד סולן, התכשיטים שהבעל נתן לאשתו במתנה הם שלה ומה שהיא נתנה לו הם שלו. לדבריה אם יש הסכמה לגט צריך לבצע זאת וכל הטענות האחרות יתבררו לאחר מכן.

בני הזוג העלו גם בפני הדיינים טענות על בגידות הדדיות. כאשר לדברי האישה בעלה חי עם אישה אחרת והוא לעומתה טען שיש לה גבר אחר עמו היא מקיימת יחסי אישות. שני הצדדים הכחישו טענות אלה.

בסופו של דבר הומלץ לשקול מינוי חוקר אבל טרם התקבלה החלטה. במקביל הודיעו הרבנים לצדדים שייטב לכולם, אם באמצעות עורכי הדין שלהם, הם יגיעו להסכם תוך 10 ימים כדי להמנע מהחלטה של בית הדין. "מדובר בתכשיטים, לא בשום דבר אחר. אם יש הסכמה להתגרש התכשיט הוא שולי", היה מי שאמר לצדדים בצאתם מהדיון.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.