מבחן יושר ונאמנות, זה מה שביקש הבעל לעשות לאשתו לילה לפני החתונה

האישה שמבקשת כתובה וגירושין טוענת: המבחן הראשון היה לילה לפני החתונה, אבל לאורך השנים עמדתי בלחץ בלתי פוסק
עו"ד שרין ומורן סולן בהתייעצות במשרד
עו"ד שרין ומורן סולן בהתייעצות במשרד

בחלוף יותר מעשור של חיי נישואין, כאשר לבני הזוג כבר ארבעה ילדים,  התייצבה האישה בבית הדין הרבני וטענה "בעלי אילץ אותי ערב החתונה לקיים יחסי מין עם החבר שלו והמשיך במאמצים אלה גם במשך השנים למרות שסירבתי". לדבריה בעלה הוא אדם בעל נורמות מוסריות ירודות.

בפני פרקליטתיה, עורכות הדין שרין ומורן סולן ,גוללה האישה, רופאה במקצועה,  סיפור דרמטי ובעייתי לכשעצמו. בין היתר טענה האישה כי ערב החתונה הגיעה בעלה המיועד, מהנדס בהכשרתו, יחד עם חבר שלו ואמר לה כשהיו לבד כי אין לו התנגדות, שהיא תקיים יחסי מין עם החבר שלו.

לצורך מימוש הפנטזיה הזו , מספרת האישה, הבעל המיועד עזב את הדירה למשך כמה שעות והותיר את אשתו לעתיד עם חברו. "כמובן שסירבתי ולא היה כלום". כדי להצדיק את המעשה אמר לה בעלה שמדובר היה ב"מבחן נאמנות".

עוד סיפרה האישה כי במשך השנים  סבלה מהתעללות מילולית קשה. כמו כן מכמה וכמה ניסיונות של בעלה לשדל אותה ליטול חלק בחגיגות מין קבוצתיות. "הוא הפציר בי וממש ניסה לשכנע אותי להסכים"

הבעל חזר על  הנימוק , בשנים האחרונות אחרי הסירובים של אשתו, כי הוא בסך הכל ביקש להעמיד אותה במבחן יושר ונאמנות. לדבריה "אני לא מעדתי".

עו"ד סולן טענה בדיון כי הטענות של הבעל כאילו אשתו בגדה בו לאורך השנים, אין להם על מה להסתמך והראיה סירובה לקיים יחסי מין בכמה הזדמנויות עם חבריו, אותם שלח לפתות אותה.

עוד טענה עו"ד סולן כי בקשתו של הבעל בבית הדין הרבני לשלום בית היא מניפולציה קנטרנית שנועדה לחמוק מתשלום הכתובה במלואה, שכן הוא זה שבגד בה וניהל אורח חיים מתירני ובלתי מרוסן. בית הדין קבע כי על הצדדים להגיע להסדר לפני מתן הגט.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.