עילת הגירושין: "אשתי לא יודעת לנהוג, גורמת נזקים לרכב ומכניסה אותנו להוצאות"

האישה: "אם בעלי היה קונה רכב נורמלי, ולא כמעט 20 שנים על הכביש, הכל היה נראה אחרת"

בני הזוג נשואים כבר 9 שנים. שניהם מתפעלים מיני מרקט קטן בשכונה בה הם מתגוררים, שמפרנס אותם בצורה מכובדת. לזוג שני ילדים והאישה בהיריון בחודש השביעי. למרות זאת פנה הבעל לעורכת דינו וביקש ממנה להוציא מכתב התראה לאשתו בטענה כי היא גוררת את משק הבית שלהם להוצאות כתוצאה מנהיגה רשלנית.

בין יתר טיעוניו טוען הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי אשתו גרמה להשבתת שני רכבים שהיו לה בעבר. אחד הושבת כי שכחה לשים נוזל קירור והרכב התחמם השני הושבת בגלל חניה רשלנית שגרמה לרכב  של העיריה לפגוע ברכב של המשפחה ולהוציא אותו מכלל שימוש… "אשתי לא יודעת לנהוג, גורמת נזקים לרכב ומכניסה אותנו להוצאות".

עוד טוען הבעל כי כל הבקשות שלו מאשתו שתקפיד בנהיגה ותהיה קשובה לצרכי הרכב לא נענו. "היא חושבת שרכב זה לשים דלק ולנסוע. ממש לא. זה אולי נכון ברכב שיוצא מהחברה בשנה הראשונה וגם לא בטוח", טען.

האישה לעומת זה נדהמה מבעלה ומעצם העיתוי של הבקשה. "אם זו עילה להתגרש, כשאני בהיריון בחודש השביעי, הרי יש כאן בעיה הרבה יותר מורכבת מהרכב שאני נוהגת בו, טוב או פחות טוב. מלבד זאת צריך לבדוק באיזה רכב מדובר. הקודם היה שנת 2001 והאחרון שנת 2007. בשני המקרים מדובר ברכבים משומשים ישנים, שאני כאישה ואמא לילדים מתקשה לתחזק אותו. אם בעלי היה קונה רכב נורמלי ולא רכב שכמעט 20 שנים על הכביש, הכל היה נראה אחרת.כל מה שנדרש מבעלי הוא לדאוג שיהיה לי רכב תקין שאוכל לתפקד כאם ולהוציא את הילדים מהגנים".

הבעל טוען להגנתו כי ההוצאות על הרכב הולכות וגדלות והכל בגלל הזנחה של אשתו. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך במטרה להגיע להבנות ולהימנע מגירושין בעוד האישה בחודשי היריון מתקדמים. עו"ד סולן הבהירה כי תעשה הכל כדי לגשר על הפערים. "אם אין כאן משהו עמוק שהלקוח שלי מסתיר ממני, אז זה יגמר בטוב כי המחלוקת פה היא זניחה ואינה יכול לשמש עילה לגירושין".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.