ממשיכים לקדם את החינוך בנהריה!

ד"ר יפעת שאשא ביטון בנהריה

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון ביקרה היום (יום ב׳) בנהריה. במהלך ביקורה, עדכנה השרה, כי היא פועלת לקידום האישורים הסופיים לתחילת בנייתו של בית הספר על יסודי חדש הכולל 48 כתות בשכונת יצחק שמיר בעיר. ״תחום החינוך בנהריה נמצא בסדר עדיפות גבוה, כאשר המטרה שלנו היא לתת לכל ילד וילדה את הכלים שיאפשרו לו לממש את הפוטנציאל והיכולות האישיות שלו", ציין ראש העיר רונן מרלי

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון הגיעה לביקור ראשון במסגרת תפקידה בנהריה. ראש העיר רונן מרלי, סקר בפני השרה שאשא ביטון, את תנופת הפיתוח העירונית בתחומים השונים והדגיש את הצבתו של החינוך במרכז העשייה בנהריה.

במהלך הביקור בו השתתפו גם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון וראש מינהל החינוך ברשות אילן וקנין, עדכנה השרה כי היא פועלת לקידום האישורים הסופיים לתחילת בנייתו של בי"ס תיכון חדש הכולל 48 כתות בשכונת יצחק שמיר בעיר. בית הספר יוביל חדשנות פדגוגית ומרחבי למידה מותאמים לצרכי כל אחת ואחד מהתלמידים והוא מצטרף לבניית בית הספר היסודי 24 כתות בשכונת אריאל שרון שבנייתו תסתיים בקרוב.

במהלך הביקור בעיר, סיירה השרה בבית הספר היסודי בגין, בו הוצגו בפניה על ידי מנהלת ביה"ס חגית בן גוזי, מיזמים חינוכיים חשובים ובהם כיתת מוסיקה חדשה ומיוחדת אותה מוביל בוגר בית הספר, המוסיקאי והמורה לקוי הראייה גיא ממן, סיור במתחם ״למידה אחרת" עם ילדים מכיתת תקשורת וסיור במרחב החקר והחדשנות.

״תחום החינוך בנהריה נמצא בסדר עדיפות גבוה לאורך כל ימות השנה, כאשר המטרה שלנו היא לתת לכל ילד וילדה בעיר את הכלים שיאפשרו לו לממש את הפוטנציאל והיכולות האישיות שלו", ציין ראש העיר רונן מרלי שהוסיף: ״אני מודה לשרה על ביקורה החשוב בו הצגנו בפניה חלק ממערך החינוך המקצועי והאיכותי שלנו בנהריה".

צילומים: מיקי אלקובי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.