8 טעויות שעשתה ריאל מדריד

העיתון הספרדי "מארקה" תוקף את ממאן הבלנקוס זינדין זידאן ואת ההנהלה וטוען שהמהפיכה הצרפתית של המאמן התאדתה באוויר. ריאל מדריד פתחה רע את העונה וזה הרגע לעצור ולחשוב למה. הטות הכי גדולה לפי העיתון היתה שפול פוגבה לא נרכש
עיתון "מארקה" תוקף את הנהלת ריאל מדריד וזינדין זידאן ומעבר לכך שהוא אומר כי "המהפיכה הצרפתית" (של זידאן), שדיברו עליה בתחילת הקיץ לא הגיעה, הוא גם מצביע על 8 נקודות בהם טעתה הקבוצה ברכש. "הרצון של ריאל מדריד לעשות מהפיכה ולהביא דם חדש נמוגו באוויר ונותרו הרבה סימני שאלה", נכתב.
טעות ראשונה: אין מהפיכה
הסגל של הבלנקוס בעונה הקודמת דרש מהפיכה גדולה אחרי שסיימו ללא תארים ובמידרון תלול את השנה הקודמת. השחקן היחיד שהגיע עם ארומה של כוכב ענק הוא אדן הזאר.
טעות שנייה: הוצאות מוגזמות
ריאל מדריד שילמה 305 מיליון יורו (מחיר של ניימאר) על שישה שחקנים (הזאר, יוביץ', מנדי, מיליטאו, רודריגו וקובו) וכעת הערך הכספי שהוציאו עליהם נמצא בירידה. ריאל מדריד המשיכה להמר על העתיד, אבל היא זקוקה להווה.
טעות שלישית: בזבזו כשרונות צעירים שעלו מעט
פלורנטינו פרס ובעיקר זינדין זידאן לא ידעו לקחת את השחקנים שכבר היו להם ביד ולקדם אותם. סרחיו רגילון, מאריו הרמוסו, מרטין אודגר או פבלו סראביה. ריאל מדריד יכלה לשלבם בקבוצה הראשונה ולתת לשחקנים הרעבים האלה במה במה שנקרא "מהפיכה שקטה". את הכסף הגדול לשמור לכוכבי על.
טעות רביעית: לא החתימו את מי שהמאמן רצה
פול פוגבה היה השחקן שזינדין זידאן רצה יותר מכל. אחד שאין כמוהו בריאל מדריד. שחקן בוקס לבוקס עם כח פיזי וחוש ריח לשערים שיכול לתת לקבוצה יותר ממה שנותנים טוני קרוס ולוקה מודריץ' שקרוב להיות בן 34. זיזו יצטרך להסתדר בלעדיו.
טעות חמישית: להשאיר את מי שהמאמן לא רצה
גארת' בייל וחמאס רודריגס הם שני שחקנים שזידאן לא רצה לראות אתום ממשיכים בסגל ולמרות זאת הוא צריך לבלוע את הרוק ולראות אותם ממשיכים. זאת למרות שלפחות בייל מראה יכולת טובה בפתיחת העונה.
טעות שישית: סגל לא מאוזן
יש רק ארבעה קשרים מרכזיים – קאסמירו, מודריץ', קרוס ו-ואלוורדה. כל השאר תשעה במספר משחקים יותר באגפים. השחרור של דני סבאיוס ומרקוס יורנטה מסתמן כטעות. אף קשר מרכזי לא בא במקומם.
טעות שביעית: לא הביאו מחליף לקאסמירו
בלי מרקוס יורנטה המצב הבריאותי של קאסמירו יהיה מפתח להצלחה של ריאל מדריד כי אין לו מחליף והקשר האחורי הוא פאזל חשוב בקבוצה. האפקטיביות של טוני קרוס כששיחק במקומו בסימן שאלה.
טעות שמינית: הבלמים כבר לא הכי טובים בעולם
פעם סרחיו ראמוס ורפאל וראן היו צמד ההגנה הכי טוב בעולם אבל בשנתיים האחרונות הם בקו ירידה וריאל מדריד לא הביאה אף שחקן שיכול להתמודד איתם ולתת פייט. מליטאו הגיע לתת להם פייט ולא שיחק דקה. זידאן מתבסס על הדור הישן וככה זה נראה.
www.facebook.com/Zelazo11
כיתוב: לא הביאו לזידאן את פוגבה. קרדיט: טוויטר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.