ניתן לפרסם – יחידת הבילוש המשטרתית 747 של מרחב נתב"ג ביחד עם היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף עצרו לפני כשבועיים תושב קריית אתא עם נחיתתו בארץ כשברשותו מזוודה ובה סמים מסוכנים מסוג קוקאין וקטמין במשקל של 11 ק"ג ששווים 4.5 מיליון ש"ח אותם ניסה להבריח ארצה. אתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע טרם הגשת כתב אישום

תמונות באדיבות המשטרה

ראשיתה של החקירה בתאריך 14.7.22 כאשר בלשי יחידת הבילוש 747 של מרחב נתב"ג הבחינו בגבר וברשותו מזוודה אשר נחת מטיסה מצרפת נע באולם היוצאים ומסתנן לקבוצת נוסעים שאינו חבר בה. הדבר העלה את חשדם של הבלשים והגבר עוכב לבדיקה במהלכה עלה כי למזוודה דופן כפולה אשר הכילה חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קוקאין וקטמין במשקל של כ 11 ק"ג וששוויים 4.5 מיליון ש"ח.

בחקירת המקרה אשר הועברה ליחידה המרכזית (ימ"ר) במחוז חוף עלה כי החשוד, תושב קריית אתא (22) יצא את הארץ לצרפת מספר רב של פעמים כשברשותו כמות גדולה של צמח מסוג גת האסור להכנסה בצרפת. בחזרתו ארצה התבקש ע"י אלמוני להבריח מזוודה ובה הסם תמורת סכום כספי בסך אלפי שקלים.

לבקשת המשטרה, מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בחיפה ואתמול, כאמור, בתום חקירה מאומצת הגישה נגדו פרקליטות מחוז מרכז באמצעות המשטרה הצהרת תובע טרם הגשת כתב אישום בעבירות המיוחסות לו ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

פקד שאדי סיאגה, צוות החקירה ימ"ר חוף: "המאבק של משטרת ישראל בנגע הסמים מתמשך ויומיומי. נמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו, באופן גלוי וסמוי למיצוי הדין עם העבריינים המייצרים, סוחרים ומייבאים את הסמים המרעילים את הציבור, כל זאת למען הגנה על שלומו וביטחונו של הציבור".

מצ"ב צילום הסמים שנתפסו וסינק ר' צוות החקירה ימ"ר חוף, פקד שאדי סיאגה.
קרדיט: דוברות המשטרה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

טוויטר