פועלים להגברת אחוזי ההתחסנות בקרב עובדי הרשות ושלוחותיה ושומרים על כולם!

קורונה

הנהלת עיריית נהריה יצאה במכתב לכלל עובדי הרשות שקובע, כי למוסדות העירייה תותר כניסה שגרתית לעובדים מחוסנים או לכאלה שיש בידם בדיקה שלילית מ-72 השעות האחרונות, כדי לשמור על בריאותם של התלמידים, העובדים והתושבים, המקבלים שירות מהרשות המקומית. עובדים אשר מסרבים לבצע בדיקה או להתחסן, ינויידו על פי החלטת הנהלת העירייה לתפקידים בהם לא יהיו במגע עם קהל/עובדים.

הנחיות אלו גובשו נוכח צו השעה, לאחר הערכת מצב שקיים ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, עם הנהלת העירייה וגורמי מקצוע נוספים במטרה לפעול להגברת אחוזי ההתחסנות בקרב עובדי הרשות ושלוחותיה.
לדבריו, האחריות המוטלת על כלל העובדים ברשות המקומית לשמור על עצמם, על בני משפחתם ועל כלל הסובבים אותם כנותני שירות חשובה מעין כמותה.

הנהלת העירייה רואה חשיבות עליונה בהתחסנותם של עובדיה, כך שתתאפשר רציפות תפקודית, הן במוסדות החינוך והן בשירותים המוענקים לתושבים. מדינת ישראל הינה המדינה היחידה אשר מעניקה לכלל אזרחיה (בגילאי 16+) את הזכות להתחסן כנגד נגיף הקורונה, יעילות החיסון עומדת על 95% ומהווה רשת ביטחון להפסקת התפשטות הנגיף והפחתת הסיכון אל מול כלל שכבות האוכלוסייה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

Instagram has returned invalid data.

טוויטר