הבעל סירב לסגור את חשבון האינסטגרם לאחר שאשתו דרשה ממנו לא לעקוב אחרי חברותיה ולא לאשר מעקב שלהן אחריו

עורכת הדין סלין סולן. צילום אולגה סולן

האישה דרשה מבעלה לבטל את חשבון האינסטגרם שלו

הבעל סירב והיא דרשה ממנו לא לעקוב אחרי חברותיה ולא לאשר מעקב שלהן אחריו

בני הזוג מגדלים שלושה ילדים. הם מנהלים אורח חיים ברמה גבוהה ושניהם משתכרים יחד סכומים גבוהים. במשך 14 שנות הנישואים שלהם צברו יחד הון עצמי של למעלה מ- 20 מיליון שקלים, ברכוש ובכסף. עכשיו מסתבר שכל העושר וכל הנאות החיים כבר לא מעניינים והאישה מבקשת להתגרש, אבל דורשת "חבילה כבדה" לדברי הבעל.

הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן ,מספר כי בגלל המראה החיצוני המרשים שלו, אשתו החלה למרר לו את החיים בסצנות קינאה. היא החליטה שהוא חייב לחזור מהעבודה לא יאוחר מהשעה חמש. זאת לדבריו לאחר שכל השנים הוא ורעייתו עבדו יחד לסירוגין עד השעות המאורחות של הלילה. "בשנה האחרונה כבר הסכמתי ששלושה ימים בשבוע אגיע בשעה סבירה ואהיה עם הילדים, אבל זה לא הספיק לה".

התפנית בעלילה באה לאחר שהאישה ביקשה מבעלה לבטל את חשבון האינסטגרם שלו ולחדול מלעקוב אחרי החברות שלה. כמו כן היא ביקשה ממנו לא לאשר חברות שלה שפונות אליו לעקוב אחריו. "האינסטגרם היא הפלטפורמה שדרכה אתה מנהל קשרים עם החברות שלי", הטיחה האישה בפני בעלה.

האישה והבעל הם זוג מוכר מאוד בעיר בה הם מתגוררים. בעיקר בגלל ששניהם הקימו כבר שני 'סטרטאפים' ואחד מהם נמכר לאחרונה לחברה ישראלית אחרת. "לא חסר לה ולי כסף" סיפר הבעל, "צברנו יחד לא מעט, הכל בעבודה קשה, אבל סצנות הקנאה הוציאו אותה מדעתה".

עו"ד סולן טענה בבית הדין כי הדרישה של האישה בענין האינסטגרם גובלת בחוצפה. "יש גבול לחדירה לפרטיות. גם אם בני הזוג נישואים עדיין שמורה לכל אחד ואחת מהם הזכות לפרטיות". עוד נטען כי החשדות של האישה כאילו הוא מחזר אחרי חברותיה באינסטגרם אין להם יסוד ואם הן מחזרות אחריו, כדאי שהאישה תפנה אליהן.

בית הדין הצדיק את הבעל בכל הנוגע לפרטיות מבלי להתייחס לאינסטגרם. "יש להימנע מלחצות את הגבול הדק של חדירה לפרטיות בין בני זוג", והורה להם להגיע להסכמה בתוך שבוע ימים. במידה ולא יושג סיכום, דורשת האישה מחצית מכל ההון שצברו, מזונות ובונוסים עתידיים. כמו כן היא מבקשת במקרה של אקזיט לקבל את מחצית שוויו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.