הבעל נחוש בדעתו לפרק את הנישואין בגלל הכלב?

כלב קטן

"מלחמה, טילים מאיראן ואתה מתעסקים בשטויות"

הדברים האלה נאמרו בבית המשפט לזוג שהמחלוקת ביניהם היא, עם מי יעשה הכלב את החג?

אחרי שמונה שנות נישואים נקלעו בני זוג למשבר ביחסים. הרקע למשבר הוא המצב הכלכלי של בני הזוג, אבל גם המצב במדינה. הוריה של האישה פונו מדירתם בקרית שמונה והבעל נאלץ לארח אותם לא מעט זמן במהלך התקופה.

בני הזוג מגדלים שני ילדים קטנים ובעצמם מתגוררים בדירה קטנה במרכז הארץ. האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן סיפרה בשבוע שעברה כי בעלה "איים עליה". הוא לדבריה אמר לה, שאם היא תיקח את הכלב להוריה בדירת המפונים שהם מתגוררים ותעשה איתם את הסדר הוא לא יגיע. לדבריה הוא הציע פשרה "נעשה את הסדר אצלנו ואז הכלב יישאר בבית".

האישה טוענת כי הכלב הוא רק העילה של בעלה לנהל איתה דיון חריף ובוטה במהלך השבועות האחרונים. "אין הרי בעיה עם הכלב… הוא לא מאיים על אף אחד. שנאוצר מסכן שכל מה שהוא צריך זה חום ואהבה, אבל בעלי מעולם לא טיפל בו ולכן הוא יעשה את הסדר איתי ושבעלי ילך להוריו או לאן שהוא רוצה".

לא להאמין אבל אחרי ניסיון להגיע לפשרה פנו הצדדים לבית המשפט. כל אחד בדרישה שהכלב יישאר אצלו בליל הסדר. הבעל טען: טובת הכלב שיישאר בבית ואני נשאר איתו בבית. האישה באמצעות עו"ד סולן: טובת הכלב שיהיה בחברה ויהיה איתי ועם הורי.

בשלב מסוים בית המשפט הטיח בצדדים "מלחמה, טילים מאיראן ואתה מתעסקים בשטויות" – ושלח אותם לעובדת הסוציאלית שתנסה לפתור את הבעיה. כרגע נראה כי הפיתרון המסתמן הוא שהאישה תנצח במאבק, אבל הבעל נחוש בדעתו לפרק את הנישואין.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.