כתב אישום נגד מקסים יורי טל בן 29 מקרית ביאליק בגין רצח אשתו המנוחה מריה טל ז"ל

פרקליטות מחוז חיפה – פלילי הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מקסים יורי טל בן 29 מקרית ביאליק בגין רצח אשתו המנוחה מריה טל ז"ל ולאחר שדקר אותה בצווארה ,בעת ששכבה על מיטתה.
פוזיציה!
פוזיציה!

מעובדות כתב האישום עולה כי  בסוף חודש אוגוסט 2019, החל הנאשם לחשוד במנוחה כי היא מקיימת קשר עם אדם אחר , בתקופה זו  התעמת הנאשם עם המנוחה במספר הזדמנויות והטיח בה את החשד, והמנוחה הכחישה בפניו את החשד.

על רקע החשד וקנאתו למנוחה תקף הנאשם ביום  06/09/19, את המנוחה בפניה,  וגרם לה שבר באפה, כמו כן במהלך עימות  היכתה המנוחה את הנאשם וגרמה לו שריטות בפלג גוף עליון, חבלה ונפיחות בעין ימין.

בעקבות כך, נעצר הנאשם, ושוחרר בתנאים ביום 09/09/19 . בין תנאי השחרור, אסר בית משפט השלום בקריות על הנאשם ליצור כל קשר עם המנוחה ולהיכנס לתחומי העיר קרית ביאליק, לתקופה של 30 ימים.

במהלך תקופה זו, על אף תנאי השחרור שנקבעו על ידי בית המשפט, עמדו הנאשם והמנוחה בקשר טלפוני, והנאשם הגיע במספר הזדמנויות לדירה, וחזר להתגורר בדירה ביום 08/10/19 בהסכמת המנוחה.

עוד עולה כי ביום  11/10/19, סמוך לשעה 00.30, בעת שהנאשם נכנס לחדר השינה של המנוחה   הבחין בהתכתבות בהודעות ווטסאפ בין המנוחה לבין גבר אחר, בטלפון סלולארי בו עשתה שימוש ללא ידיעתו, ושאותו הסליקה מתחת לכרית במיטתה.

מעיון בהודעות הנאשם הבין כי המנוחה מקיימת קשר עם אחר,   צילם את ההודעות באמצעות הטלפון הסלולארי שלו  והחליט להמית את המנוחה. 

בהמשך , סמוך לשעה 06.30, שעה בה היה אמור לצאת לעבודתו, יצא הנאשם מהדירה ונסע ברכב מהמקום וחזר לדירה  סמוך לאחר השעה 06.50 , לאחר שאביה של המנוחה יצא מהדירה לעבודתו, ולאחר שהנאשם הודיע למעסיקו שהוא לא חש בטוב ולא יגיע לעבודה. 

בהמשך  העיר הנאשם את הקטינות בשעה 07.20 לערך. המנוחה התעוררה משנתה והנאשם אמר לה שתלך לנוח והוא יקח את הקטינות לגן. בסמוך לשעה 07.45 יצא הנאשם מהדירה עם הקטינות ולקח אותן לגן הילדים הנמצא במרחק קצר מהדירה.

לאחר מכן, חזר הנאשם לדירה,  נטל סכין בעלת להב באורך של כ- 16 ס"מ ממטבח הדירה  , נכנס לחדר השינה של המנוחה  ובעת שכבה על מיטתה, דקר אותה בצווארה משמאל.

זמן קצר לאחר הדקירה  התקשר הנאשם לאימו ולאחר מכן למוקד המשטרה, ובעוד המנוחה גוססת לנגד עיניו, ומבלי לעשות דבר על מנת לסייע לה ולנסות להצילה, דווח להם כי המנוחה התאבדה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.