כתב אישום בגין חבלה חמורה נגד שני אחים מכפר אבו סנאן שתקפו נהג בצומת כברי בחודש שעבר

פרקליטות מחוז חיפה- גליל הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מועאד (26) ומוחמד (22) רזוק - שני אחים מאבו סנאן בגין חבלה חמורה בנסיבות מחמירות בצוותא, יידוי או ירי של אבן או חפץ אחר לעבר כלי תחבורה בצוותא ומעשי פזיזות ורשלנות בצוותא.
פוזיציה!
פוזיציה!

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד דויד יזרעאלי עולה כי ביום  21.02.2019, בשעה  16:30 נהג המתלונן – תושב כפר ורדים ברכבו יחד עם אשתו ושתי בנותיהם הקטינות, כבנות שנתיים, בכביש 89, בסמוך למרכז הרפואי לגליל.

באותה העת נסעו הנאשמים אחרי רכבו של המתלונן, בהגיעם לצומת בן עמי, מקום בו קטע הכביש מצטמצם לנתיב נסיעה אחד בלבד לכל כיוון, ניסה אחד הנאשמים  לעקוף מימין את רכבו של המתלונן, תוך שהוא נוסע על שטח הפרדה המסומן בצבע לבן, וזאת בדרך נמהרת, שיש בה כדי לסכן את חיי המתלונן ובני משפחתו ואת המשתמשים בדרך או לגרום להם לחבלה.

משלא הצליח הנאשם לעקוף את רכבו של המתלונן, החל לנסוע, בשולי הכביש, בצורה פרועה  מצדו הימני של רכבו של המתלונן, תוך שהם צעקו לעברו, גידפו אותו וירקו לעבר רכבו.

בהמשך, כאשר הבחינו הנאשמים ברכבו של המתלונן ממתין בנתיב השמאלי בצומת כאשר מופע הרמזור בצומת היה אדום, הם בחרו לנצל את ההזדמנות שניכרה בפניהם ונסעו לכיוונו. לאחר שעצרו בנתיב, יצאו הנאשמים מרכבם, ותקפו באכזריות רבה את המתלונן, כל זאת לעיני אשתו ושתי בנותיו בנות השנתיים שישבו באותה העת ברכב, וגרמו לו לשברים רבים בפנים שהצריכו ניתוח, שנועד בין היתר, לשחזר חלקים מארובת העין שניזוקו באופן קשה מתקיפת הנאשמים.

לאור הנסיבות הקשות המפורטות בכתב האישום, סבורה הפרקליטות, כי המסוכנות הנשקפת מהנאשמים היא גבוהה באופן המצדיק את השארתם במעצר של ממש מאחורי סורג ובריח עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.