ארבע אטרקציות תיירותיות מצטרפות לנוף הגליל

מבט מעל על פארק מים בנוף הגליל
מבט מעל על פארק מים בנוף הגליל

מסעדה על הנוף, פארק מים, טיילת צ'רצ'יל ואומגה – אקסטרים.

היקף ההשקעה: מעל מ – 100 מיליון שקלים

בימים אלה נבנים בנוף הגליל ארבעה פרויקטים תיירותיים גדולים, מסעדה על הנוף, פארק מים, טיילת צ'רצ'יל ואומגה – אקסטרים שעברה השבוע את שלב האישורים האחרונים ומקודמת להתחלת ביצוע.   ארבעת הפרויקטים הללו, שישדרגו  את איכות בילוי שעות הפנאי של תושבי נוף הגליל ואורחיה, מצטרפים לפרויקטים התיירותיים הרבים שהושלמו בשנים האחרונות על ידי העירייה בשיתוף משרדי ממשלה וגופים ציבוריים: נופארק – פארק עירוני ייחודי, v-planet  פלנטריום משוכלל בישראל, גן פסלים, אגם אקולוגי, אמפי , אולם כושר עירוני, מתחם נופש עירוני הכולל בריכה מחוממת ומרכז ספורט, פארק נחל תבור ופארק בשביל האירוס. 

מסעדה על הנוף

 המסעדה פרויקט עירוני יוצא דופן שמוקם בסיוע המשרד לפיתוח הנגב, הגליל והחוסן הלאומי. מדובר באטרקציה תיירותית ייחודית, יושבת על תצפית נוף מרהיבה במתחם נופארק – אחד הפארקים היפים בישראל. משרד יעד אדריכלים תכנן את המבנה במיקומו המיוחד על צלע ההר בתצפית  אל הנוף של התבור ויער צ'רצ'יל. המבנה כולל מרפסת הנשענת על רגל אחת, אשר מדמה בעיני המתבונן תמונה של מבנה יוצא אל קו האופק.

פארק מים

 פארק המים מוקם במתחם הבריכה הקיצית ועם סיום בנייתו יעניק לילדים וגם למבוגרים בילוי מהנה במגלשות מים בגובה של 12 מטרים, מתקני מים בעיצוב חדשני של עמודי ערפל, מזרקות, פטריות וקשתות, עולם הילד ועוד שפע אטרקציות מרעננות לימי הקיץ הלוהטים של החופש הגדול, היקף ההשקעה בפרויקט מעל 15 מיליון שקלים.

טיילת צ'רצ'יל

טיילת נוף מרהיבה מוקמת בימים אלה על ידי קק"ל בהשקעה של מעל 20 מיליון שקלים ביער צ'רצ'יל הסמוך לשכונות המגורים בעיר. הטיילת באורך של 7.5 קילומטרים ביער צ'רציל. הפרויקט כולל הפיכת השביל הישן לכביש אספלט ברוחב של 5 מטרים, מדרכה מוגבהת ברוחב של  2 מטרים לרווחת הצועדים, פינות ישיבה ונקודות תצפית לנוף המרהיב.

אומגה אקסטרים

פרויקט תיירותי נוסף שנמצא בשלבי אישור אחרונים לקראת ביצוע: הקמת אומגה אקסטרים הכי ארוכה בארץ — 670 מטר אורך  ו – 300 מטר גובה מעל פני הקרקע. כ- 3 דקות של ריחוף בגובה של 300  מטר מעל הקרקע . האומגה תצא מנופארק ותנחת במתחם טיילת  צ'רציל  הגלישה תהיה לכיוון אחד הלוך בלבד ובחזור יאספו את הגולשים שאטלים .

אטרקציית האומגה של נוף הגליל אושרה על ידי קק"ל ומשרד התיירות ונמצאת בימים אלה בשלבי התארגנות אחרונים  לקראת התחלת ביצוע .

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.