'ניצחון הרוח'

צילומים: עיריית נהריה

תלמידים מבתי הספר העל-יסודיים בנהריה, קיימו מפגש מיוחד עם קבוצת ספורטאים על כסאות גלגלים יוצאי יחידות עילית בצה"ל ונפגעי תאונות שעסק בהעצמה ומתן ארגז כלים לבני הנוער להתמודדות עם אתגרים בגיל הבוגר לצד מפגש ספורטיבי

קבוצת 'סל גל' המורכבת מיוצאי יחידות עילית בצה"ל ונפגעי תאונות, הגיעה לפעילות מיוחדת בבתי הספר העל-יסודיים בעיר נהריה.
זו השנה ה-18 שהקבוצה המיוחדת הזו של ספורטאים על כסאות גלגלים מגיעה לבתי ספר ברחבי הארץ, כחלק ממסע הסברה המתקיים בתמיכת מפעל הפיס ובמהלכה פוגשים הספורטאים אלפי תלמידים וחיילים. לצד משחק כדורסל ספורטיבי על הפרקט, מעלים חברי הקבוצה במהלך המפגש עם התלמידים את המודעות לנושא זהירות בדרכים, משוחחים על כלים ליציאה ממשברים, נושא קבלת השונה בחברה ועל הדרך להתגבר על מכשולים לאורך החיים. הפעילות בנהריה התקיימה בבתי הספר: שחקים, מח"ט פסגות ואביר יעקב, בליווי הצוותים החינוכיים וצוותי מינהל החינוך ומחלקת הביטחון בעירייה.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: ״מדובר במיזם חשוב ומעורר השראה שמאפשר לצעירות ולצעירים שלנו לפגוש מקרוב קבוצה ערכית ומדהימה שחושפת בפניהם סיפורים אישיים ובנוסף, מאפשרת להם במפגש פנים מול פנים לקבל כלים להתמודדות עם סיטואציות לא פשוטות שייתכן ויצטרכו להתמודד איתן בהמשך החיים הבוגרים שלהם".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.