עכשיו זה רשמי: שכונה של 180 משפחות אנשי קבע תוקם ב'מצפה ימים'

בשורה אדירה לעיר צפת! בעיר הנמצאת בעיצומה של תפנית משמעותית פועלים לעודד קליטת משפחות איכותיות לשכונה ובמסגרת זו ראש העיר שוקי אוחנה מקיים סיורים ופגישות עבודה עם גופים גדולים במטרה לעניין אותם בשכונה החדשה- מצפה ימים. ביקורים אלו החלו להניב הישגים משמעותיים וחשובים לעתידה של צפת.
ראש העיר מציג את השכונה החדשה
צילום: עיריית צפת

אוחנה נועד עם סא"ל ינון פטריקו- ראש מנהלת המגורים בצה"ל, שסייר בעבר -יחד עם ראש העיר שוקי אוחנה בשטחים הנמצאים בשלבי פיתוח מתקדמים.  במהלך הסיור הציג ראש העיר את תכניות הפיתוח של השכונה, דרכי הגישה אליה וממנה, קרבתה לרכבת הצפויה, מוסדות החינוך והפארק שאמור לקום בשכונה וכדומה.

בפגישה בן השניים סוכם כי בשלב א' יתחילו במנהלת המגורים של צהל בשיווק 180 יחידות דיור צמודות קרקע לאנשי קבע בשכונה החדשה וכי בעתיד תיבחן האפשרות להרחיב את שיתוף הפעולה ולהביא לצפת משפחות אנשי קבע נוספות!

לשכונה החדשה תכנית לבניית צמודי קרקע ובנייה רוויה, בשלב ראשון ייבנו כ 1,500 דירות ומיד לאחר מכן, יחל שלב ב' של התוכנית. כאשר תושלם התוכנית בשכונת מצפה ימים יוקמו כ-5,000 דירות– מיני עיר חדשה בצפון העיר צפת!.

בעיריית צפת מציינים כי הכנסת משפחות איכותיות ועמידות כגון- רופאים, אנשי קבע ושוטרים יסייעו בביסוס השכונה החדשה בפרט ויסייעו לחיזוק העיר כולה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "שכונת מצפה ימים מביאה בשורה גדולה ומשמעותית לצפת, תנופת התחדשות והזדמנויות עבור תושבי צפת בהווה, הבנים שרוצים לשוב הבייתה וכן אוכלוסיות המבינות כי צפת הינה עיר שאין עוד כמוה בעולם ומעוניינות להגיע ולהקים את ביתם בעיר הנמצאת בתנופת פיתוח, בשכונה חדשה וירוקה, עם איכות חיים ונוף קסום. אני מברך על הסיכום עם מנהלת המגורים של צה"ל ונמשיך לפעול להרחבת שיתופי הפעולה עם מנהלת המגורים וגופים נוספים".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.