המלחמה נמשכת: הבעל ביקש להוציא צו נגד אשתו, "היא גורמת לילדים נזקים בלתי הפיכים"

חדשות ערוץ 13
חדשות ערוץ 13

האישה: "מה יש יותר מעניין היום מלראות איך אנחנו מחזירים לחמאס על מה שעשה לנו בשבעה באוקטובר"

בני הזוג נשואים כבר 14 שנים. שניהם מנהלים אורח חיים עצמאי שכן לפני כחצי שנה הם פתחו בהליכי גירושין אבל סיכמו כי עד תום ההליך הם ימשיכו להתגורר בחדרים נפרדים באותו בית.

הבעיות בהליכי הגירושין מתנקזות לשאלה חלוקת הרכוש המשותף. שני בני הזוג מנהלים שני עסקים נפרדים, הבעל יבואן מוצרי ביוטי והאישה מתעסקת ביבוא מוצרים לתינוקות. לאורך השנים הם ניהלו את העסקים בנפרד אבל הקופה המשותפת היתה גם היא מלאה.

לאחרונה עם פרוץ המלחמה כשהם מצויים בעיצומו של הליך הגירושין, טען הבעל כי אשתו מחוברת למסך הטלוויזיה והפכה לצרכנית חדשות אובססיבית. "גם לי היה צורך בחדשות לפחות בשבועיים הראשונים של המלחמה, אבל עכשיו זה כבר מוגזם", אמר הבעל לעורכת הדין שרין סולן. "מוגזם כי בחדר השינה ובסלון הטלויזה רק על חדשות והיא לא מאפשרת לאיש לראות והילדים נחשפים לא אחת למראות קשים של המלחמה. היא גורמת לילדים נזקים בלתי הפיכים".

 לדבריו כל הניסיונות שלו לשכנע את אשתו שמעבר למהדורת החדשות יוכלו הילדים לראות מה שנכון להם לראות, לא עלו יפה. האישה טוענת בתגובה: "מה יותר מעניין היום מלראות איך אנחנו מחזירים לחמאס על מה שעשה לנו בשבעה באוקטובר".

כשהבין כי אשתו לא תזוז מההחלטה שלה הוא דורש צו שיחייב אותה לחדול מצפיה ממוגזמת בחדשות כדי לא לפגוע בילדים. "אני לא רוצה להגיע למצב שאני חוסם בגופי מאשתי לראות כל הזמן חדשות". עו"ד סולן הבהירה כי המתיחות בין בני הזוג היא ביסודה בענייני כספים וכל שאר הדברים הם תוצאה של המצב הזה. אבל בדרישה של הבעל יש טעם והיא הגיונית.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.