בעלי "חולה במחלת השינה" ונרדם גם ברגעים שההיגיון הבריא אינו מעכל

איש נרדם על הספה

"כבר אחרי כמה שנות נישואין ידעתי שבעלי פשוט אוהב לישון, אבל עכשיו המצב החמיר". הסיבות בפנים

בני הזוג נישאו לפני עשור והביאו שלושה ילדים לעולם. שניהם פסיכולוגים בהשכלתם. האישה לא עובדת במקצוע. בשלוש השנים האחרונות חיי בני הזוג מתנהלים בעצלתיים. הם הפסיקו לדבר וכשהם מדברים הם רבים. הבעל טוען כי אשתו אלימה מילולית ומתעללת בו נפשית.

האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת בין היתר כי בעלה סובל ממחלה של אי שליטה ביכולת שלו להשאר ער. "הוא חולה במחלת השינה". לדבריה זה קורה מול הטלוויזיה, זה ליד השולחן כשאוכלים, זה כשחברים מגיעים אלינו. זה משהו בלתי נסבל. כל הבדיקות בעולם לא הועילו. הוא לא שמן במיוחד ולכן זה לא מובן". עוד היא מדגישה כי הנחירות שלו הופכות לא מעט לילות ללילות לבנים מבחינתה.

הבעל מכחיש מכל וכל את הטענות וטוען בין היתר כי אשתו מדברת אליו לא יפה. גם ליד הילדים וליד החברים. היא מבטלת אותו ועושה ממנו צחוק ליד כולם. "זו הסיבה שגם כאשר חברים מגיעים  אני יכול לקום וללכת לחדר לישון".

האישה הדגישה כי "כבר אחרי כמה שנות נישואין ידעתי שבעלי פשוט אוהב לישון, אבל עכשיו המצב החמיר".  היא אמרה כי השיא היה לפני חודשיים כשבעלה נרדם תוך כדי ניסיון שלה לקיים איתו יחסי  אישות. "אני לא יכול לעשות סקס עם אישה שמשפילה אותי כל היום כל הזמן". עו"ד סולן הבהירה לאישה כי לפני גירושין על בני הזוג לבחון ברצינות טיפול זוגי בענין.

למרות שבעלה "אינו מתפקד", האישה מעוניינת בשלום בית, כניסיון אחרון בכפוף לטיפול. הבעל מסרב. "אחרי העלילות שהיא העלילה עלי איזה פרצוף יש לה להישאר אשתי…" בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך. עו"ד סולן המליצה להם במקביל לבחון טיפול זוגי ולבעל הציעה טיפול רפואי או בדיקה לסיבות שגורמות לו להירדם.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.