מגן דוד אדום מציג: סרטוני הסברה בנושא הקורונה במגוון שפות

צילום דוברות מד"א

בשבועות האחרונים לוקח מד"א חלק גדול במאמץ הלאומי להתמודדות עם נגיף הקורונה. לצד הפעילות השוטפת, פועל מד"א בדרכים מגוונות למתן סיוע לאוכלוסייה ולהנגשת הנחיות משרד הבריאות והמידע אודות הנגיף. בארגון יצרו סרטון הסברה בנושא נגיף הקורונה והבידוד הנדרש לאלה החשודים כנשאים, אשר צולם במספר שפות: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ואיטלקית, זאת במטרה לאפשר לאוכלוסיות רבות להיחשף למידע ולהנחיות משרד הבריאות. 

הסרטון מסביר על הנגיף באופן כללי, על התסמינים שלו, על נושא הבידוד הביתי ועוד. 

להורדת סרטון בעברית https://we.tl/t-lvHApuYNxT 

להורדת סרטון באנגלית https://we.tl/t-AyidhQskl7 

להורדת סרטון ברוסית https://we.tl/t-35dGBlzkVd 

להורדת סרטון בערבית https://we.tl/t-WlLA9euDZm 

להורדת סרטון באיטלקית https://we.tl/t-vlZUTJXsdf 

"סרטוני ההסברה נועדו קודם כל עבור האוכלוסייה המגוונת בישראל, אשר דוברת מספר שפות שונות, כך שכל אזרח יוכל לקבל את המידע בצורה הברורה ביותר עבורו. בנוסף, הם מיועדים גם לתיירים שהגיעו לארץ ונדרשו לשהות בבידוד", מסבירים במד"א. 

מי שהביע עניין רב בסרטון ההסברה הם האיטלקים, אשר ביקשו לעשות שימוש בסרטון. באיטליה, כידוע, ההתפרצות היא החמורה ביותר, וכל אזרחי המדינה נמצאים בהסגר.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "מגן דוד אדום עומד בחזית המאבק בקורונה, וכארגון ההצלה הלאומי של ישראל הוא עושה זאת במסירות רבה ובתחושת שליחות. במקביל לעבודת המוקדים שהוקמו לטובת הנושא, לדגימות הנלקחות מאנשים החשודים כחולים, וכמובן לפעילות החירום השוטפת של מד"א, אנו מנסים כל העת לפעול לטובת הציבור בדרכים מגוונות ולתת את הנחיות משרד הבריאות ומידע נגיש וברור. אנו גאים להוות מקור של ידע ומידע גם עבור מדינות אחרות בעולם, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באיטליה, המתמודדת עם ההתפרצות החמורה ביותר של הנגיף."

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.