נשר חיבקה את כוחות הביטחון וההצלה

פוזיציה!
פוזיציה!

מאות הורים וילדים, תושבי נשר והסביבה, השתתפו הערב בהפנינג ענק לכל המשפחה בסימן הצדעה לכוחות הביטחון וההצלה. ההפנינג התקיים במתחם הקניות "מבנה", תל חנן, בנשר. מדובר ביוזמה משותפת של עיריית נשר, משטרת ישראל, מגן דוד אדום, רשות הכבאות וההצלה – מחוז חוף, רשת המתנ"סים נשר, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול, והנהלת מתחם הקניות והעסקים "מבנה" – תל חנן.
מטרת האירוע היתה: להעלות את המודעות הציבורית לחשיבות פעילותם של כוחות הביטחון וההצלה, ובד בבד לחשוף את הציבור לשלל האמצעים שברשותם.
ההפנינג כלל תצוגת תכלית של משטרת ישראל, על יחידותיה השונות: יחידת הפרשים, יחידת הכלבנים, משטרת התנועה, יחידת הג'יפים – זבולון, יחידת הסיור, יחידת האופנועים, יחידת החבלה, ועוד. כמו כן הוצבה במקום עמדת גיוס מתנדבים.
מגן דוד אדום, ורשות הכבאות וההצלה – מחוז חוף, הציגו אף הם את שלל האמצעים וכלי הרכב שברשותם. במקום הוצבה נקודת התרמת דם.
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הציגה: "רכב מתהפך", סימולטור נהיגה, ואת: "המשכנע האנושי הכפול" – סימולטור הממחיש את חשיבות חגירת חגורת הבטיחות. כל זאת, במטרה להעלות את המודעות לבטיחות בדרכים. בנוסף היו פינות יצירה לילדים, מתנפחים, קעקועים, איפור פנים, בלונים ועוד מגוון הפתעות.
ראש העיר, רועי לוי*: "כוחות הביטחון וההצלה עושים לילות כימים על מנת לדאוג לביטחוננו. מגיע להם שלפחות פעם אחת בשנה ניתן להם את הכבוד הראוי. שיתוף הפעולה המוצלח בין עיריית נשר לבין המשטרה, ושאר גורמי החירום וההצלה הן בשגרה והן בחירום הם החוסן העיקרי שלנו כקהילה. שיתופי פעולה אלה יימשכו גם בעתיד. שמחתי לראות את ההנאה על פניהם של הילדים וההורים הרבים. נכונו לנו עוד שלל אירועים קהילתיים מרגשים".
צילום: יוסי שרם

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.