האם בקרב בין המאהבת לאישה הפרופסור נשאר חסר אונים?….

פוזיציה!
פוזיציה!

הפרופסור עזב את המאהבת, אבל לא ציפה להפתעה שהכינה לו אשתו

המאהבת לא נותרה אדישה והחליטה להשיב מלחמה. האם בקרב בין המאהבת לאישה הפרופסור נשאר חסר אונים?…. מדובר באחד הרופאים הבכירים בתחומו במדינה. הוא נשוי שלוש פעמים ובפעם הרביעית התאהב בקולגה במהלך עבודתו באחד מבתי החולים הגדולים במרכז הארץ. האהבה פרחה, הם נסעו יחד לחו"ל ל"השתלמויות", הם בילו, אכלו ושתו – והוא פינק אותה בשורה של מתנות.

הקרע ביניהם לדבריו היה בלתי צפוי. הפרופסור, באמצעות עורכת הדין שרין סולן ידע כל העת כי הקשר החדש לא יחזיק מעמד. "היא צעירה ממני ב-30 שנים והיא רצתה רק דבר אחד להנות ולבלות. לא היה לה איכפת לעזוב את בן הזוג שלה, היא חיפשה להתקדם בעבודה כרופאה וחיפשה את קרבתי".

לדבריו, נפל בקסמה כי העריך את הרצון שלה ללמוד. את הידע העצום שיש לה בגיל כל כך צעיר וללא קשר הוא טוען גם היום שצפוי לרופאה הצעירה הזו עתיד גדול. כשהבין כי הקשר ביניהם לא יחזיק ביקש להיפרד ממנה ודרש שתחזיר לו שני פריטים יקרי ערך. שעון יוקרתי וצמיד יהלומים. הוא ביקש להחזיר את הפריטים בחנות בהן נרכשו, ונאמר לו כי הדבר בלתי אפשרי אחרי תקופה של כמה חודשים. כשלא נותרה בידו ברירה והפריטים היקרים נותרו אצלו הוא העניק אותם לאשתו ליום הולדתה.

כאן החל העסק להסתבך. האישה המרוצה התרברבה בין חברותיה בפריטים שקיבלה  מבעלה ועשתה זאת בליווי צילומים מיוחדים באינסטגרם. המאהבת שראתה שהבעל למעשה לקח ממנה את מה שרכש לה והעניק לאשתו,  הודיעה לפרופסור "יש לך שתי אפשרויות לרכוש לי בחזרה את שני הפריטים, או שאחשוף את הקשר ביננו בפני אשתך".

עו"ד סולן הבהירה ללקוח שלה כי מדובר במהלך של סחיטה באיומים, ובידו ראיות מספיקות לכך – ולכן הורתה לו לא להיעתר לדרישות של המאהבת. עם זאת המליצה, בפניו בטרם תקלע הסיטואציה למקומות שאף אחד מהצדדים לא רוצה, שכן גם המאהבת נשואה,  לנסות להגיע לפשרה שעלותה כמה עשרות אלפי שקלים.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.