חידוש הליכים נגד נאשם בהריגה שברח במהלך משפטו ב 2017 ללבנון ונעצר לאחרונה כשחזר לארץ

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה לאחרונה לביהמ"ש המחוזי בעיר הודעה על חידוש הליכים נגד הנאשם ג'האד אחמד סאלח בן 40 מנהריה שגרם בחודש אוקטובר 2016 לתאונת דרכים קטלנית בכבש נהריה – כברי ובה נהרגו אסף כץ ז"ל ואמו רחלה כץ ז"ל
פוזיציה!
פוזיציה!

נזכיר כי הפרקליטות הגישה ביום 21/06/2017 כתב האישום נגד הנאשם בגין שתי עבירות של הריגה, נהיגה תחת השפעת סמים, סטיה מנתיב נסיעה, נהיגה במהירות בלתי סבירה וגרימת חבלה של ממש.

מכתב האישום עולה כי ביום 8.10.16 בסביבות השעה 13:50 נהג הנאשם ברכב מסוג מרצדס בכביש 70 מכיוון כללי דרום לצפון, כשהוא תחת השפעת סם מסוכן מסוג חשיש אותו צרך כשעה לפני כן.

באותה עת נהג המנוח אסף כץ ז"ל בכביש נהריה לכיוון צומת כברי  כאשר אשתו, אמו ובנו הקטין יחד עמו ברכב. בהגיע הנאשם לסיבוב בכביש כשהוא נוסע במהירות מופרזת, מאבד שליטה , הוא סטה לנתיב הנגדי ופגע ברכב המשפחה .

כתוצאה מהתאונה נפצעו המנוחים אנושות ומותם נקבע במקום התאונה , כמו כן אשתו של המנוח נפצעה קשה . במהלך ניהול המשפט, בחודש אוקטובר 2017, ברח הנאשם מהארץ ללבנון, ונעצר כשחזר לארץ ביום 14/02/19. המדינה הגישה בקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים כנגדו, ובית המשפט המחוזי בחיפה (כב' השופט ניצן סילמן) קיבל את הבקשה והורה על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים כנגדו.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.