הוגש כתב אישום כנגד תושב עפולה, בגין שוד סניף ארומה בעיר

משטרת ישראל באמצעות חטיבת התביעות הגישה לבימ"ש שלום נצרת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד תושב עפולה, בגין שוד סניף ארומה בעיר.
משטרת ישראל פועלת עם מירב הכוחות והאמצעים במאבקה המתמשך בפשיעה במטרה להביא את העבריינים לדין ולשמור על ביטחונו ורכושו של הציבור.
לבית משפט השלום בנצרת,הוגש בסוף השבוע,כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד תושב עפולה בן 35 בגין שוד סניף ארומה בעפולה.בחקירתו הוברר שמיד לאחר שוד סניף ארומה,נכנס הנאשם לחנות משקאות בעיר ומשסירבו לדרישתו לקבל משקה אלכוהולי איים על המוכר במקום.
מעובדות כתב האישום, עולה כי בתאריך 24/3/19 נכנס הנאשם לסניף ארומה בעפולה סמוך לשעה 18:45 וביקש לשתות בירה.הנאשם ביקש מעובדת במקום שלא לשלם,העובדת שהבחינה שהנאשם מחזיק בידו תרסיס גז מדמיע ופחדה מהנאשם לא דרשה תשלום. בסמוך לארוע ובעקבות דיווח למשטרת ישראל ,הנאשם עוכב לחקירה,נחקר ובסיום שוחרר בתנאים מגבילים.
סמוך לשעה 21:20 חזר הנאשם לאותו סניף ארומה בעיר ואיים על העובדת ואמר: *"מה נראה לכם שעשיתם? מה חשבת שיקרה?"* הנאשם המשיך באיומיו : *"אני אקח מה שמגיע לי בגלל מה שעשיתם,לא כדי לך להתעסק איתי,מעכשיו אני הבן של עמיר מולנר.."* ואמר לעובדת לפתוח את הקופה.העובדת אשר פחדה מהנאשם פתחה את הקופה וממנה גנב הנאשם 1518₪ ועזב את המקום.
מיד לאחר שעזב את סניף ארומה,נכנס הנאשם לחנות למכירת משקאות בעיר.הנאשם פנה לעובד במקום ודרש שיכין לו *"כוסית אלכוהול וודקה"* העובד מסר לנאשם שאיננו מכין כוסיות משקה אלכוהול ובתגובה איים הנאשם על העובד ואמר : *אתה יודע מי אני, אני הבן של מולנר.אתה רוצה שישרפו לך את החנות?"*,בתגובה ביקש המתלונן מהנאשם שיעזוב את החנות.
שוטרי משטרת ישראל ,שקיבלו את הדיווח אודות שוד סניף ארומה בעיר, פתחו בסריקות נרחבות במהלכן התפתח מרדף רגלי אחר הנאשם.בתום מרדף ממושך הנאשם נעצר ובחיפוש על גופו נתפסו תרסיס הגז וסכום כסף במזומן.
משטרת ישראל פועלת במישור הגלוי והסמוי תוך הפעלה של אמצעים טכנולוגיים במטרה לאתר את העבריינים הפוגעים בביטחונו וברכושו של האזרח, במטרה להביאם לדין, להרחיקם מהחברה ובכך לחזק את הביטחון האישי של הציבור.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.