50 שנות פעילות של תזמורת הנוער העירונית בנהריה

צילומים: יעקב מדר
צילומים: יעקב מדר

כמדי שנה ציינה תזמורת הנוער העירונית של נהריה בחודש יוני את סיום שנת הפעילות שלה הפעם במופע משותף עם הזמרת רוני דלומי. בערב המרגש נמסר כי התזמורת שהוכרה השנה כקונסרבטוריון תישא את שמו של המקים והמייסד אריה כפיר ז"ל

מאות תושבי נהריה ואורחים מהסביבה מילאו ביום חמישי שעבר את היכל התרבות ונהנו מהופעתה של הזמרת רוני דלומי בליווי תזמורת הנוער העירונית של נהריה בניצוחו של ד"ר ראובן מלאך. המופע, בו צוינו גם 50 שנות פעילות של התזמורת, נפתח עם שני שירים של מקהלת הגברים "עמיתרון" ששרו את "כחולה כחלום" ו"ברוש". לאחר מכן, הפליאה בשירתה רוני דלומי עם מיטב להיטיה.

תזמורת נהריה זכתה השנה להכרה כקונסרבטוריון (בית ספר למוזיקה המפוקח ונתמך על ידי משרד החינוך) ובמהלך המופע "הפתיע" המאסטרו ראובן מלאך את הנוכחים ועדכן כי עיריית נהריה נענתה לפנייתו והוחלט כי מעתה והלאה ייקרא הקונסרבטוריון על שם מקימו, אריה כפיר ז"ל. ההתרגשות הייתה רבה ומלאך סיפר על היכרותו רבת השנים עם מורו ורבו אריה המנוח ושיתף עד כמה זה חינך, השפיע וטיפח דורות של מוזיקאים בנהריה. במהלך הערב נשאה דברים גם דליה כפיר אלמנתו של אריה ז"ל שהתקשתה להסתיר את התרגשותה וכך גם הקהל הרב שהרגיש שתוף לאירוע המרגש.

במהלך הערב כמיטב המסורת, חולק מגן הבוגרים לבוגרי התזמורת (ליאן מילר, יאיר ברק, ליאון סלפיצ'ב ולי הולצר). את מגן הנגנית המצטיינת לשנת תשפ"ג קטפה ליאל פלדמן, נגנית הקלרינט בתזמורת הנהריינית.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. ורדה

    מתרגשת וגאה בעובדה שסוף סוף נונצח אריה כפיר, המנהל המיתולוגי של תזמורת הנוער של נהריה!! למדתי איתו באקדמיה למוסיקה בתל אביב והיינו ידידים טובים לאורך השנים!! מוסיקאי וחבר!! מגיעה לו ההנצחה הזאת והוא בטח היה גאה מאוד … הלך בטרם עת וחבל…

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.