'המסעדה המרחפת' בנוף הגליל תתוקצב על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

המשרד אישר השבוע תקציב מיוחד על סך 4 מיליון שקלים לטובת ביצוע הפרויקט  


במסגרת מהלך שמוביל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל להסרת חסמים תקציביים ולקידום פרויקטים למען התושבים, יושקעו בנוף הגליל כ-4 מיליון ש״ח לטובת הקמת אטרקציה תיירותית ייחודית ב״נופארק״.
מדובר על מסעדה שחלקה תלוי באוויר ומהווה תצפית נוף ייחודית על התבור ועל הגליל. הקמת המסעדה הינה פרי יוזמה של ראש העיר רונן פלוט והיא צפויה לתושבים ולמטיילים אטרקציה לבילוי שעות הפנאי. על מנת להוציא את המיזם לפועל העירייה ביקשה תקציב מיוחד מהמשרד לפיתוח הנגב והגליל במסגרת קול קורא.  השבוע נתבשרה העירייה על אישור תקציב מיוחד על סך 4 מיליון שקלים לטובת הפרויקט.

השר עודד פורר אמר במהלך ביקורו השבוע בעיר כי הוא רואה בפיתוחה ושגשוגה עוגן חשוב לשגשוג  הגליל כולו.

אילן שוחט מנכ"ל המשרד: "כחלק ממדיניות המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לצמצום פערים ולמתן שוויון הזדמנויות לתושבי הפריפריה החברתית, הנגב והגליל, בהנחיית השר פורר המשרד מסייע לרשויות מקומיות ולאשכול רשויות בגליל, בנגב ובפריפריה החברתית לקדם תכניות ופרויקטים מחוללי צמיחה בתחום הפיתוח הכלכלי, שהחסם היחיד העומד בפני מימושם הוא העדר תקציב מהלך זה יביא לחיזוק הכלכלה המקומית והאזורית של הרשויות המקומיות, יביא ליצירת מקורות הכנסה לצורך ויקדם פרויקטים שמניבים לרשויות המקומיות".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.