מחזור המשחקים הקרוב בליגת הבורסה לניירות ערך יוקדש לצעירים ומבוגרים עם מוגבלות פיזית בשיתוף עמותת "בית הגלגלים".

במסגרת פרויקט "יחד למען הקהילה" והרצון של מנהלת הליגות להציב במרכז הבמה שיח שכולל ערכים חברתיים ותרבותיים יוקדש מחזור המשחקים ה-32 של ליגת הבורסה לניירות ערך לעמותת "בית הגלגלים" שפועלת לשיתוף צעירים ומבוגרים עם מוגבלות פיזית במעגלי החברה השונים.

במסגרת שיתוף הפעולה עם עמותת "בית הגלגלים" יעלו השחקנים והשופטים עם חולצות שיישאו את הלוגו "שווה בין שווים גם בספורט". בנוסף, במהלך טקס פתיחת המשחק הם יאחזו בידם שלט עם אותו לוגו אל מול מצלמות הטלוויזיה כשברקע גם כרוז המשחק יקרא טקסט בנושא. כמו כן מנהלת הליגות צילמה את הסרטון המצורף בשיתוף מועדון מכבי חיפה.

ארגון "בית הגלגלים" ארגון ארצי הפועל למעלה מ- 40 שנה למען צעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית, הכולל ששה בתים הפתוחים לאוכלוסיות שונות מכל חלקי החברה הישראלית (כולל בית חרדי ו-2 בתים למגזר הערבי). בעזרת צוות ומאות מתנדבים מסורים הארגון מעניק מסגרת רציפה לחניכים מגיל 9, דרך ההתבגרות ובמהלך הבגרות, עם מגוון תכניות ופעילויות, במטרה לאפשר רכישת מיומנויות חברתיות, אינטראקציות בינאישיות וקידום השתתפות חברתית ואזרחית בכל מעגלי החברה.

ניקולס לב, מנכ"ל מנהלת הליגות: "אנו במנהלת רואים חשיבות עליונה בהירתמות למען מטרות חברתיות לצד המטרות המקצועיות. הפעילות של ארגון ותיק כמו "בית הגלגלים" נותנת השראה לכולנו לשילוב של בעלי מוגבלויות באספקטים שונים של החברה והכדורגל הוא כמובן נדבך חשוב ביותר בנושא".

יונתן קרני מנכל בית הגלגלים: "ספורט היה ונשאר ברומטר לסולידריות חברתית, ולכן הבמה שחברי בית הגלגלים מקבלים במחזור המשחקים של ליגת הבורסה לניירות ערך מרגשת וחשובה. אנחנו מקווים שבזכות התמיכה נצליח לאפשר למאות החניכים לקיים פעילות מעצימה ולהתנסות גם בפעילות ספורטיבית נגישה". לשימושכם הסרטון מצורף.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.