חברת התעופה ארקיע וההתאחדות לכדורגל חתמו הבוקר על הסכם חסות בסך של כחצי מיליון שקלים.

חברת התעופה ארקיע וההתאחדות לכדורגל

ארקיע תטיס את הנבחרת הבוגרת בקמפיין מוקדמות יורו 2024 שיחל בחודש מרץ הקרוב לכל אחד ממשחקי החוץ מול שווייץ, רומניה, קוסובו, בלארוס ואנדורה. כמו כן, ההתאחדות לכדורגל תיהנה מאפשרות לקבל הצעות אטרקטיביות לטובת כל אחת מנבחרות הייצוג שלה והאוהדים שירצו להתלוות אליה.

טקס החתימה נערך הבוקר בבית הנבחרות בשפיים, בהשתתפות יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, יו"ר ארקיע גדי טפר, מנכ״ל ארקיע אינטרנשיונל עוז ברלוביץ׳, צחי וייס מנהל תחום הספורט בארקיע, מנהלת פיתוח בעסקי בהתאחדות רונית גלסמן, מנהלת הרכש קיקי אדלר ומאמן הנבחרת הבוגרת אלון חזן.
 
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ: "אני מברך על כך שנבחרות הייצוג שלנו, ובראשן הנבחרת הבוגרת, ייהנו בדרכן למשימות הלאומיות בחו"ל מתחושה אמיתית של בית גם בשחקים. חברת ארקיע התגייסה לאתגר הגדול שלנו להיות חלק מיורו 2024. התפקיד שלנו הוא לעשות את העבודה על כר הדשא, בכל אצטדיון, יחד עם אוהדים נאמנים שילוו את הנבחרת ויטוסו איתה, כדי שנעפיל לפסגה אליה אנחנו שואפים. האמון של ארקיע בנבחרות ישראל ובהתאחדות לכדורגל ראוי להערכה, כמו גם המחויבות שלה להעמיד לרשותנו את התנאים הטובים ביותר".
 
יו"ר ארקיע, גדי טפר: "חברת ארקיע רואה את עצמה כבית של הספורט הישראלי. שיתוף הפעולה עם ההתאחדות לכדורגל מהווה נדבך חשוב לפעילות שארקיע חרתה על דגלה – קידום הספורט הישראלי, חינוך לספורט הוגן ולהתנהלות סובלנית ומכילה".
 
מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, עוז ברלוביץ׳: ״אנו רואים בהסכם זה צעד חשוב לשיתוף פעולה ותרומה לקידום הכדורגל הישראלי, ומאמינים שנבחרות ישראל יביאו אותנו להישגים חדשים. בשנה האחרונה ארקיע עשתה צעד ענק בתחום הספורט ומתמחה כיום בהטסת קבוצות ונבחרות ספורט לטורנירים ומחנות בחו"ל. אנחנו מתחייבים להעניק את השירות הטוב ביותר על מנת שהנבחרות הבוגרות והצעירות ישיגו את המטרות החשובות שעומדות בפניהם".

אלון חזן, מאמן נבחרת ישראל: ״כדי להגשים את החלום ולהעפיל ליורו 2024 נזדקק לתנאים הטובים ביותר עבורינו ועבור האוהדים שילוו אותנו לכל מקום, בבית ובחוץ. השותפות עם ארקיע תעניק לנו דחיפה משמעותית וחיזוק נוסף בדרך ליעד הנכסף״.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.