89% מתושבי נוף הגליל מרוצים מתפקודו של ראש העיר רונן פלוט

רונן פלוט מונה לחבר דירקטוריון יד ושם

כך עולה מסקר שביעות רצון שנערך לאחרונה על ידי העירייה במסגרת שיפור השירות לתושב. חברת "מאגר מוחות" שביצעה את הסקר: מדובר בציון גבוה באופן חריג ביחס לראשי ערים מכהנים באמצע קדנציה

הרוב המוחלט של תושבי נוף הגליל מרוצה מאוד מתפקודה של העירייה והעומד בראשה, רונן פלוט:  ממצאי סקר "מאגר מוחות" שבוצע ברבעון האחרון של 2020, מצביעים כי 89% מהתושבים מרוצים, % 4 לא מרוצים ו-7% ללא דעה.

פרופ' יצחק כץ, שערך את הסקר מטעם מכון "מאגר מוחות", ציין בהערות כי תוצאות הסקר חריגות בנוף הסקרים שמתבצעים על ידי רשויות מקומיות וכי לא ידוע לו על ראש עיר נוסף שקיבל ציון כל כך גבוה באמצע קדנציה. יצוין כי תוצאות הסקר הקודם, בשנת 2019, הצביעו על שביעות רצון בשיעור של 84%. פרופ' כ"ץ הציג את הציון הגבוה של ראש העיר פלוט בספרו "על הסקר" והסביר כי 25 שנים הוא  עורך סקרים ולא מכיר הרבה ראשי ערים שגם זוכים לציון כה גבוה וגם שומרים על פופולאריות גבוהה לאורך הזמן.  "קראתי לראש העיר פלוט בספר 'הכוכב' כי הוא בהחלט כוכב בנוף הסקרים", אמר פרופ' כץ. 

מהעירייה נמסר כי סקר שביעות רצון התושבים נועד לבדוק בעיקר את תפקודה של הרשות בכל הקשור לשירותים הניתנים על ידה וכן על מנת להציב יעדים עירוניים בהתאם לסדרי העדיפויות ורצון התושבים. הסקר הטלפוני בוצע בקרב מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בעיר (גילאי 18 ויותר) ונועד לבחון חמישה נושאים עיקריים:  שביעות רצון מתפקודה של העירייה באופן כללי ותחומי עשייה השונים, שביעות רצון מתפקודו של ראש העיר, עמדות התושבים ביחס לנושאים החשובים שהעירייה צריכה לקדם, תחושת הביטחון האישי ואופן קבלת המידע על פעולות העירייה.

 כאמור, הממצא הבולט בסקר הוא רמת הפופולאריות הגבוהה לה זוכה ראש העיר, רונן פלוט. 89% מקרב הנשאלים הביעו שביעות רצון רבה מתפקודו של ראש העיר.

תושבי נוף הגליל העניקו גם לעירייה ציון גבוה אם כי פחות מזה של ראש העיר. התושבים אמרו שהם מרוצים משירותי העירייה ודירגו את שלושת הנושאים החשובים שהעירייה צריכה לקדם:  ניקיון, חינוך ורווחת התושבים.

מהעירייה נמסר בתגובה, כי הסקר הינו כלי עזר חשוב שמשמש את העירייה הן לצורך בדיקת טיב השירות המוענק לתושבים והפקת לקחים והן לצורך הצבת יעדים בתוכנית העבודה השנתית.  ראש העיר, רונן פלוט, מסר בתגובה כי תוצאות הסקר בכל הקשור לשביעות הרצון מתפקודו הן זריקת מרץ להמשך העשייה הבלתי פוסקת בהילוך גבוה. "אני מודה לתושבים על האמון הגבוה שהם נותנים בי ומבטיח לעשות את כל מה שאני יכול על מנת להצדיק אותו. נוף הגליל נמצאת כיום במקום גבוה והיא רק תלך ותתעצם מעלה מעלה", אמר.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.