179 פרויקטים בנוף הגליל

179 פרויקטים בנוף הגליל

ועדת הפרויקטים בראשות ראש העיר רונן פלוט, פיצלה את ישיבותיה בשל הכמות העצומה של הפרויקטים המונחים על שולחנה, מרביתם כבר בשלב של ביצוע

מי שרוצה הוכחה למהפכת התחדשות האדירה שמתחוללת בנוף הגליל, מוזמן לצפות בישיבת עבודה של פורום הפרויקטים בעירייה, המורכב מאנשי הנדסה, כספים וגורמים תפעוליים שונים ברשות. הפורום בראשותו של ראש העיר רונן פלוט, מתכנס אחת לשלושה שבועות באופן קבוע, אך לאחרונה, בשל מספרם העצום של הפרויקטים המונחים על שולחנו, נאלץ לפצל את הישיבות ולקיימן בשלושה מפגשים. "179 פרויקטים שנמצאים בביצוע ומקיפים את כל תחומי החיים בעיר, זהו מספר שיא שלא היה כמוהו בחודש דצמבר", מסר גזבר העירייה, עדי מלכה וציין כי מספר הפרויקטים שבוצעו במהלך השנה הוא מעל 400. "הרשימה אמורה הייתה להצטמצם לקראת סוף השנה, אבל מדי שבוע מתווספים עוד ועוד פרויקטים חדשים לרשימה כך שבפועל הטבלה רק מתארכת". 

רשימת הפרויקטים כוללת מגוון רחב של פרויקטים המקיפים את כל תחומי החיים: דיור, חזות העיר, חינוך, תעסוקה, רווחה, עסקים, תשתיות ואיכות הסביבה. ברשימה: הקמת מגרש רובד נוער ברמה של ליגת העל, שיפוץ בנייני מגורים בשכונות הוותיקות, תכנון שבילי אופניים נוספים, הקמת חדר מיון קדמי, התקנת חיישנים בפחי אשפה אמוני קרקע, תכנון והקמת מתקן אומגה אקסטרים בפארק העירוני ועוד רשימה ארוכה של פרויקטים שממשיכים להתבצע למרות הקורונה וגם בימים האחרונים של השנה.

"נוף הגליל לא עוצרת בעלייה", אומר ראש העיר רונן פלוט, "העיר נמצאת בתנופת פיתוח שלא הייתה כמוה מאז ימי הקמתה, אנחנו נמצאים בשיא העשייה – את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.