נשר תחבק את כוחות הביטחון וההצלה בהפנינג ענק לכל המשפחה

ההפנינג, יתקיים במתחם הקניות "מבנה - תל חנן", בנשר, ביום שני, 15.4.2019, בין השעות 16:00-19:00, במעמד ראש העיר נשר, רועי לוי. מדובר ביוזמה משותפת של עיריית נשר, משטרת ישראל, מגן דוד אדום, רשות הכבאות וההצלה – מחוז חוף, רשת המתנ"סים נשר, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול, והנהלת מתחם הקניות והעסקים "מבנה" – תל חנן.
הפנינג יום קהילה ומשטרה - 2017 נשר
קרדיט צילומים: עיריית נשר

העיר נשר מבקשת לחבק את כוחות הביטחון וההצלה. במסגרת זאת, ייערך בעיר, בשבוע הבא, הפנינג ענק לכל המשפחה בסימן הצדעה לכוחות הביטחון.

ההפנינג, שעתיד להתקיים במתחם הקניות "מבנה", תל חנן, בנשר, ביום שני, 15.4.2019,  בין השעות 16:00-19:00, במעמד ראש העיר נשר, רועי לוי, הוא פרי יוזמה משותפת של עיריית נשר, משטרת ישראל, מגן דוד אדום, רשות הכבאות וההצלה – מחוז חוף, רשת המתנ"סים נשר, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול, והנהלת מתחם הקניות והעסקים "מבנה" – תל חנן.

מטרת האירוע: להעלות את המודעות הציבורית לחשיבות פעילותם של כוחות הביטחון וההצלה, ובד בבד לחשוף את הציבור לשלל האמצעים שברשותם.

ההפנינג יכלול תצוגת תכלית של משטרת ישראל, על יחידותיה השונות: יחידת הפרשים, יחידת הכלבנים, משטרת התנועה, יחידת הג'יפים – זבולון, יחידת הסיור, יחידת האופנועים, יחידת החבלה, ועוד. כמו כן תוצב במקום עמדת גיוס מתנדבים.

מגן דוד אדום, ורשות הכבאות וההצלה – מחוז חוף, יציגו אף הם את שלל האמצעים וכלי הרכב שברשותם. במקום תהיה אף נקודת התרמת דם.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, תציג: "רכב מתהפך", סימולטור נהיגה, ואת: "המשכנע האנושי הכפול" – סימולטור הממחיש את חשיבות חגירת חגורת הבטיחות. כל זאת, במטרה להעלות את המודעות לבטיחות בדרכים. בנוסף יהיו פינות יצירה לילדים, מתנפחים, קעקועים, איפור פנים, בלונים ועוד מגוון הפתעות.

לקראת האירוע, אמר ראש העיר, רועי לוי: "כוחות הביטחון וההצלה עושים לילות כימים על מנת לדאוג לביטחוננו. מגיע להם שלפחות פעם אחת בשנה ניתן להם את הכבוד הראוי. שיתוף הפעולה המוצלח בין עיריית נשר לבין המשטרה, ושאר גורמי החירום וההצלה הן בשגרה והן בחירום הם החוסן העיקרי שלנו כקהילה. שיתופי פעולה אלה יימשכו גם בעתיד. אני מזמין את כל תושבי העיר נשר ויישובי הסביבה, הורים וילדים, להפנינג שכולו כיף והנאה".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.