משרד התחבורה לבעלי הרכב שתוקף רישיונם הוארך בעקבות משבר הקורונה: חובה לבצע את מבחן הרישוי השנתי לרכב ("טסט") עד ה-17 במאי

צילום אתר פוזציה

בחלק ממכוני הרישוי לרכב הורחבו שעות הפעילות בשבועיים הקרובים, במטרה לתת מענה לביקוש הגדול למבחני הרישוי השנתיים לרכב ("טסטים") ולצמצם את העומסים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה.

לתשומת לב בעלי רישיונות רכב שתוקפם פג במהלך משבר הקורונה. חלק ממכוני הרישוי לרכב הרחיבו את שעות פעילותם בשבועיים הקרובים, במטרה לתת מענה לביקוש הגדול למבחני הרישוי השנתיים לרכב ("טסטים") ולצמצם את העומסים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה.

יצוין כי לפני כחודשיים, עם פרוץ משבר הקורונה, חתם שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', על תקנות לשעת חירום המאריכות את תוקף רישיונות כלי הרכב שעמדו לפוג במהלך משבר הקורונה, עד ל-17 מאי 2020.

משרד התחבורה קורא לבעלי רכב שתוקף רישיונם עומד לפוג בימים הקרובים, להגיע למכון הרישוי ולבצע את המבחן השנתי לרכב ("טסט") טרם פקיעת תוקף הרישיון. זאת, תוך הקפדה על הכללים וההוראות של משרד הבריאות ו"התו הסגול". מומלץ לבעלי הרכב להגיע למכוני הרישוי בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הצהריים ואילך, במטרה למנוע עומסים מיותרים. 

בין מכוני הרישוי ששעות פעילותם הורחבו: מכון "טסט אשדוד", מכון "היימן אשדוד",  מכון "דביר אשקלון", מכון "טסט ליין" ומכון"בסט טסט" בירושלים, מכוני "טכנו טסט" במגדל העמק, טירת הכרמל ואור עקיבא, מכוני הרישוי חפר וקצרין, מכון רישוי "אדיר יהוד", מכון רישוי "מ.ע. מודיעין", מכוני "דינמומטרבתל אביב וברעננה, מכוני "לב הגלילבסכנין ובשפרעם, מכון "מ.מ.מ בני ברק", מכון "פליקס" בלוד ומכון "אמיתי נתניה". על שעות הפעילות המורחבות של מכוני הרישוי ניתן להתעדכן מול המכונים.

משרד התחבורה יבחן אפשרות לבצע בדיקות רישוי שנתיות לרכב ("טסט") גם במוסכי הרישוי, אם מכוני הרישוי לא יעמדו בעומסים הקיימים. באגף הרכב ציינו כי לא תינתן הארכה נוספת לחידוש רישיון הרכב מעבר ל-17 במאי. זאת, במטרה לשמור על בטיחותם של כלי הרכב הנעים בכביש.
צילום : אתר פוזיציה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.