הבעל נפרד מאשתו וביקש לקבל רק את חלוקי האמבטיה לפני שעזב

פוזיציה!
פוזיציה!

הבעל: הם מעלים בי זיכרונות מירח הדבש שלנו ואני עוזב כשאני אוהב את אשתי

דרמה כזו לא זוכרים מזמן בבית הדין הרבני. הבעל ניסה בכל כוחו להשאיר את אשתו בזרועותיו. בתביעת הגירושין של האישה היא דרשה כתובה ומזונות בנימוק כי בעלה הפך לאלכוהוליסט והיא אינה יכולה לחיות איתו.

הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען לאורך כל הדיון בתביעה הגירושין של אשתו כי אין שחר לטענות שהוא אלכוהוליסט. הוא נבדק אצל פסיכיאטר, הלך לטיפולים והמציא לבית הדין ולרעייתו אישורים כי נגמל לגמרי מהאלכוהול. אשתו לעומת זה טענה כי הוא ירד מנכסיו ומסרב לעבוד עד לאחרונה.

להגנתו  טען הבעל כי החל לעבוד כשכיר במפעל גדול ואילו אשתו שנחשבת לעובדת בכירה במוסד כלכלי ידוע, טוענת כי איבדה ענין בחיים המשותפים עם בעלה. הבעל טען בפני עורכת הדין סולן כי הוא מוכן לעשות הכל כדי למנוע את הגירושין. הוא נתן לעורכת הדין את כל הסמכויות והיא אכן הציעה לאישה הצעות מפליגות, אבל האישה התעקשה על פרידה..

עו"ד סולן ציינה כי מאחר ולא מדובר בבגידה, לא של הבעל ולא של האישה, האישה  לא תוכל לקבל כתובה ותאלץ להסתפק במזונות בהתאם להכנסת הבעל. האישה גם דחתה הצעה של בית הדין "לשלום בית" הדיינים  פתרו את הבעל מתשלום הכתובה.

רגע לפני הגירושין, התעקש הבעל לקבל לידיו את כל חלוקי הרחצה שרכשו במהלך השנים "הם מזכירים לי את ירח הדבש שלנו, ואני אומנם נאלץ לעזוב אבל האהבה לא נגמרה אצלי" הסביר הבעל את בקשתו לקבלת החלוקים.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.