חברת החשמל ממשיכה ביישום הרפורמה: נפת חיפה החדשה

חברת החשמל מאחדת את המשרד האזורי קריות עם חיפה לנפה אחת – נפת חיפה.
בעוד כשבוע, ביום 13.11.19, חברת החשמל תיישם את אחד מהשינויים שתוכננו במסגרת הסכם הרפורמה במשק החשמל בהיבט הארגוני הפנימי, בחטיבת הלקוחות ובכלל חטיבות החברה: הקמת נפת חיפה המאחדת את אזור הקריות עם חיפה.
בחודש יוני 2018 אישרה ממשלת ישראל את הרפורמה במשק החשמל. מלבד השפעתה של הרפורמה על מבנה משק החשמל והתחרות במקטעי הייצור והאספקה, נדרשת חברת החשמל לשינויים עמוקים ולצעדי התייעלות בתוך חברת החשמל. אחד מהשינויים הוא איחוד אזורים מנהליים לנפות חדשות.
עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "בעקבות הסכם הרפורמה במשק החשמל, החברה מצויה בעיצומם של שינויים ארגוניים. תוכנית השינוי הארגוני שנערכת בכלל חטיבות החברה, נועדה להתאים את מבנה החברה ואופן התנהלותה כנדרש מחברה עסקית במשק תחרותי, תוך הצבת יעדי חיסכון, התייעלות וצמצום בעלויות. כל זאת, תוך שיפור השירות ללקוחותיה."
יצחק בלמס מנהל חטיבת לקוחות והמשנה למנכ"ל : " במסגרת תכניות השינויים נשקלו מכלול ההיבטים המאפשרים מתן שרות איכותי ומהיר יותר ללקוחות החברה. בהתאם, הוחלט לאחד את האזורים ל"נפה" שתקרא נפת חיפה ותאגד את מכלול הפעילויות הטכניות והמסחריות, כאשר המטרה היא אחת- שיפור רמת השירות ללקוחות. אנחנו נמשיך בעבודות לשיפור שוטף של רשת החשמל על מנת להבטיח אספקת חשמל אמינה, סדירה ואיכותית."
מרק אפשטיין, ששימש כמהנדס מחוז חיפה והצפון מונה למנהל הנפה. מדובר בנפה הראשונה מבין שלוש העתידות לקום במהלך השנה במחוז חיפה והצפון שבניהולו של הרצל פרידמן.
נפת חיפה מתפרשת על שטח גיאוגרפי של כ – 660 קמ"ר ומשרתת כ 297,000 לקוחות במשרדי החברה בחיפה רבתי, אזור הקריות, שפרעם והסביבה וירוכזו בה פעילויות קבלת הקהל ומתן השירותים המסחריים .כמו כן, לשכת מנהל הנפה תמוקם במשרדי החברה בחיפה.
במקביל, חברת החשמל מעמידה לשירות הלקוחות שורה של כלים דיגיטאליים חדשים לביצוע פעולות באופן עצמאי, אשר יקלו ויוסיפו עוד אפשרויות לקבלת שירות במגוון נרחב של נושאים ללקוחות.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.