42 בוגרים לתואר שני מוסמך במדעים (M.Sc.) סיימו לימודיהם במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

מעט לפני כניסת חג הפסח, ביום שלישי ה-16.4.19, התקיים הטקס השביעי להענקת תארים לבוגרי התואר השני במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. בטקס הוענקו תעודות ל-42 בוגרים, מתוכם שניים בהצטיינות יתרה וארבעה בהצטיינות. זהו המחזור השביעי המסיים בהצלחה את התואר השני במכללה בתכניות בביוטכנולוגיה (3 בוגרים), בהנדסת מערכות (20 בוגרים) ובהנדסת תכנה (11 בוגרים) והרביעי בהנדסת תעשייה וניהול (8 בוגרים).
בוגרי תואר שני, אפריל 2019, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
צילום: מייק לוי סטודיו לצילום

פרופ' שרית סיון, המשנה לנשיא המכללה, ברכה את הבוגרים ומשפחותיהם: "היום אתם חוגגים סיום תקופה של לימודים קשים, תובעניים ומאתגרים שיעניקו לכם את הכלים והיכולות להוביל, להשפיע ולהצעיד את התעשייה והכלכלה הישראלית קדימה אל שיאים חדשים ואל מול המתחרים הגלובליים".

משה קונינסקי, ראש העיר כרמיאל, ברך את הנהלת המכללה והבוגרים: "המכללה היא לא עוד מכללה אלא סמל ודוגמה המהווה עוגן לעיר כרמיאל. תארים מתקדמים מעניקים כרטיס ביקור מכובד לתעשייה בישראל, אני בטוח שדרככם תהיה קלה ובטוחה יותר היום".    

לסיום נשאה דברים בוגרת בהצטיינות של התואר השני בתעשייה וניהול, קרן ברקוביץ, "חברי לספסל הלימודים, בתוכם גם אני, ניצבים היום גאים ובטוחים כי אנו מהווים חלק מעתידו של המשק בישראל. כל אחד מאתנו לחוד וביחד מהווים נדבך חשוב בחברה הישראלית, ותורמים להיותה חברה טובה, נאורה, מפותחת ואיתנה יותר".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

טוויטר