סוכלה הברחת 14 קילוגרם סם מסוכן ביום העצמאות

בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית במשטרת ישראל הצליחו לסכל במהלך חגיגות יום העצמאות הברחת סמים של כ- 13 ק"ג סם מסוכן מסוג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל.
משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ועיקש כנגד תופעת ייבוא,הפצה וסחר בסמים מסוכנים. שוטרי משטרת ישראל פועלים מדי יום במגוון דרכים במישור הסמוי והגלוי במטרה לסכל את פעילותם העבריינית של סוחרי סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.
אתמול בשעות הערב המוקדמות, בפעילות יזומה של בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית ,נעצרו 2 חשודים(שנות ה- 60 אבו סנאן) *במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 13 ק"ג* אשר בוצעה בגבול לבנון.העצורים מובאים בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת.
בארבעת החודשים שחלפו מתחילת השנה, *בלשי יחידת הגבולות* סיכלו עד כה 3 הברחות סמים מסוכנים במשקל כולל של כ- *35 ק"ג חשיש* והברחת ענק של אמצעי לחימה הכוללים *31 אקדחים ותת מקלע אחד.שווי מוערך של כלל ההברחות שסוכלו 3,000,000₪.*
פעולות סיכול ייבוא הסמים ואמצעי הלחימה המבוצעות ע"י משטרת ישראל בגבולות המדינה מטרתן להרחיק את נגע הסמים והשימוש באמצעי הלחימה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור.
צילום דוברות המשטרה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.