"אל תתאמצי הוא שלי…." כתבה המאהבת לאשתו של קצין המשטרה

Angry young woman pushing his man away

מה קרה בטקס חלוקת המלגות? למה המאהבת הגיבה בזעם? והאם הקצין באמת מעדיף את המאהבת?

הסיפור הזה התרחש רק לאחרונה. קצין משטרה, לא בכיר, באמצע שנות השלושים לחייו, נשוי ואב לילדה קטנה, ניהל במשך שנתיים קשר רומנטי עם צעירה בת 25 המתגוררת בסמוך לביתו. האישה לעומת זה, מורה בבית ספר, חשדה בחודשים האחרונים כי בעלה לא ממש איתה, אבל לא היה לה שום קצה חוט.

לפני חודשיים, מספרת האישה לעורכת הדין שרין סולן, היא הרגישה שההתנהגות של בעלה מאד מוזרה. אבל גם אז, לא רק שהאישה לא ידעה מי המאהבת, היא גם לא חשדה באף אחת. "ידעתי שהוא לא איתי כמו שהיינו עד לפני שנה בערך, אבל אז הגיע טקס הענקת הדרגה החדשה ולטקס הוזמנו רבים וגם אני".

האישה מודה כי גם היא לא הבחינה במשהו מוזר בטקס, אבל הבינה מאוחר יותר כי מישהי עזבה אותו בזעם. "החברים של בעלי סיפרו לי כי היא לא אהבה את נוכחותי בטקס ואז סיפרו לי מי זו". האישה התעמתה עם בעלה והוא כמובן הכחיש. לבסוף הודה שהיה לו קשר עם מישהי. הוא ניסה להסתיר את זהותה אבל אז היא שלפה את המידע שסיפרו לה חבריו בטקס.

בשלב הזה הוסכם בין הבעל לאישה כי היתה מעידה חד פעמית, מינורית, כי לדברי הבעל הם לא הגיעו לכדי קשר אינטימי. לפני חודש נרשמה התפנית בעלילה. "המאהבת כתבה ווטצאפ לאשתו של הקצין בזו הלשון: " אל תתאמצי הוא שלי. וגם אם הוא יכחיש זה לא יעזור לו…"

לאחר מכן השתיים נפגשו בהמלצת עו"ד סולן והמאהבת השמיעה לאישה הקלטות טלפון של בעלה, שלא הותירו מקום לדמיון. בשלב הזה פתחה האישה בהליך גירושין והודיעה לבעלה כי הוא נדרש לעזוב את הבית. שני בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך, אבל בינתיים במקום עבודתו של הבעל השמועות רצות והמאהבת אינה מרפה גם שם.

\

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.