היא רקדנית מקצועית, הוא רקדן מצוין. הם הכירו על רחבת הריקודים, עכשיו הם רוקדים כל הדרך אל הרבנות

Set of dynamic images of young couples, men and women in stylish clothes dancing retro, tango and ballroom dance over multicolored background in neon. Concept of art, hobby, fashion. Collage

הסיבה: "כשהכרנו היתה ביננו הבנה שאני המובילה. אני זו שזכיתי בפרסים. אני הרקדנית והוא רקדן טוב אבל לא יותר מזה, עכשיו הוא מנסה להשתלט עלי"

אחרי 20 שנות נשואים וקריירה מפוארת חיי בני זוג באמצע שנות הארבעים לחייהם, שעיסוקם היה ונותר ריקודים סלונים, מתעמתים על אגו בלבד. הם הקימו שלושה מרכזי ריקוד ונטלו חלק לאורך השנים בעשרות תחרויות. האישה אף זכתה בלא מעט פרסים בארץ ובעולם. עכשיו הכל קרס. לדברי האישה שום דבר כבר לא חשוב כשאווירה בבית היא סוג של טרור.

באמצעות עורכת הדין שרין סולן טענה האישה כי בעלה תמיד היה רקדן מצוין אבל את הפרסים היא תמיד הצליחה להביא. בזכות הפרסים הללו הצליחו לצבור מוניטין והם הפכו לשם דבר בעולם הריקודים הסלוניים. "זה לא הפריע לי שהוא רוכב על ההצלחה שלי ועל הזכיות שלי בפרסים", טענה האישה. "הפריע לי שבשלב מסוים לפני שלוש שנים הוא שכח מי הוא ומי אני.".

האישה טוענת כי בעלה הפך בשנים האחרונות לאגרסיבי. כשהכיר אותה על רחבת הריקודים ובמשך שנים הוא התנהג כג'נטלמן והיכולת בריקוד פחות עניינה. "אני לא אומרת שהוא לא ידע לרקוד אבל תמיד היה חסר לו משהו", סיפרה לעו"ד סולן.

לאחר שהכירו ונישאו התגוררו באירופה ובעשור האחרון חזרו לישראל. כאן הקימו שלושה מרכזים לריקודים עם וחוגים לריקודים סלוניים. כמו כן הבעל והאישה נתנו שיעורי ריקוד פרטיים. "בעלי לא התחיל עם אחת הרקדניות, זה אל הסיפור. בעלי פשוט לימד דברים מוטעים ואני הייתי מתקנת. הוא היה נפגע והוויכוח ברחבת הריקודים גלש לוויכוח סוער בבית". עוד הוסיפה: "כשהכרנו היתה ביננו הבנה שאני המובילה, אני זו שזכיתי בפרסים, אני הרקדנית והוא רקדן טוב, אבל לא יותר מזה, עכשיו הוא מנסה להשתלט עלי". כשאנחנו רואים יחד תחרויות ריקודים בטלוויזיה הוא מעיר לשופטים. "אם הוא שופט אני יכול להיות טייס…" על שופטת אחת אמר: "קודם שנראה  את השמ…. רוקדת פעם אחת. אחרת מי היא בכלל".

הבעל טוען להגנתו כי הוא זה שספג מרעייתו עלבונות. בין היתר לדבריו נהגה להעיר לו בפני התלמידים באמצע שיעור. "אני יליד הארץ היא ילידת אוקראינה, היא רצתה ללמד אותי ריקודי עם ישראליים, אם זה אל אבסורד אז מה זה?…" טען. "היא השפילה פגעה והיא לא תשתנה" טען הבעל. בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך ורק לאחר מכן כנראה יפגשו ברבנות.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.