"בעלי הכריח אותי לתרום את אוסף בובות הברבי שלי שהיה מהגדולים בארץ"

Riedisheim - France - 11 September 2022 - Closeup of Barbie dolls collection at the flea market in the street

בעקבות הסרט "ברבי" שעלה באחרונה לאקרנים, בכל העולם, ומעורר סערה תרבותית מהסוג שזמן לא נראתה, טוענת האישה: "לאוסף בובות הברבי שלי היה ערך רגשי ועם השנים למדתי שלבעלי אין שום רגש"

בני הזוג ניהלו אורח חיים רגיל כמעט 20 שנים. גידלו בן ושתי בנות, שגם הן כמו אימן, היו חובבות בצעירותן את בובות הברבי כמעט כמו כל ילדה בגיל 4 ואילך – והאוסף שהיה בבית הגיע לממדים מפלצתיים עד שתפס נפח, שלעיתים העלה אבק ויצר מטרד.

בני הזוג שבחיי היום יום עסוקים, האישה כמורה לחינוך מיוחד והבעל מדריך טיולים שמרבה לטייל בארץ ובעולם, לא עסקו בסוגיית הברבי יתר על המידה. רק לאחרונה עלה לדיון הנושא בעקבות הסרט "ברבי". סרט קומדיית-פנטזיה אמריקאית שבוים על ידי גרטה גרוויג על פי תסריט שכתבה עם בעלה. הסרט מבוסס על דמותה של בובת האופנה ברבי.

האישה באמצעות עורכת הדין סולן טוענת בין היתר כי בעלה הכריח אותה לפני כמה שנים לתרום את אוסף הבובות הענק שהיה לה. בין היתר היו לה כמה בובות מסדרות יצור שלא היו רבות כמותן בעולם. הבובות נרכשו מכל פינה בעולם. "אני חושבת שהבעל שלי הפעיל עלי סוג של "טרור נפשי". היום אני מצטערת שנכנעתי, אבל אני מרגישה שהברבי והאוסף הם רק הסימפטום לסוג של שליטה והרצון שלו להכריח אותי לעשות דברים שלא היית עושה. לאוסף בובות הברבי שלי היה ערך רגשי ועם השנים למדתי שלבעלי אין שום רגש".

הבעל בתגובה לטענות אשתו אמר כי תרומת הבובות היתה מצווה גדולה ומעבר לכך שהן העלו אבק או היות תקועות בכל מיני ויטרינות ילדותיות, לא היה להן שום ערך. בני הזוג פתחו תיק גירושין על רקע "מחאת הברבי". הם נשלחו ליישוב סיכסוך ורק בסיום ההליך הם יפגשו בבית המשפט. עו"ד סולן הבהירה לאישה כי עילת הגירושין מעט קלושה, אבל אם עילת הברבי היא רק סימבול כפי שטוענת האישה, שלדבריה יש לה חיים לא פשוטים עם בעלה, כאן הדיון אחר לגמרי.  

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.