"אשתי רקחה משקה פטריות ממריץ והתמכרתי. עכשיו היא טוענת שאני משתמש בסמים"

אחרי ארבע שנות נישואין הוא טוען, "לא יכולתי לסרב לאשתי שכל העת ביקשה לגוון את הזוגיות בינינו ושהקשר המיני יהיה כמו שהיה בתחילת ההכרות סוער חם ואוהב"

בני הזוג נישאו לפני ארבע שנים, שניהם עובדים במשרות עם אוריינטציה חינוכית של ילדים. שנה לאחר הנישואים החלה האישה להתלונן כי בעלה לא מעניק לה תשומת לב. היא יזמה כל מיני רעיונות לבילויים משותפים, אבל לא כל כך הצליח לה.

לעורכת הדין שרין סולן סיפרה האישה כי בעלה הפך למכור לסמים. תחילה זה היה משקה פטריות ממריץ לאחר מכן, לדבריה, שימוש על בסיס יומי בקנביס ובהמשך כל מיני חומרים אחרים שאין זה המקום לפרט כי הבעל הוא איש חינוך.

לעומת זה הבעל טוען כי הרעיון למשקה הפטריות שרקחה האישה נולד אצל השכן שזה עיסוקו. בעידודו אנחנו יחד השתמשנו במשקה הזה והוא אכן הניב תוצאות. "לא יכולתי לסרב לאשתי שכל העת ביקשה לגוון את הזוגיות בינינו ושהקשר המיני יהיה כמו שהיה בתחילת ההכרות סוער חם ואוהב".

לדבריו לאחר שסירב בשלב מסוים לחדול מליטול את משקה הפטריות "זה התחיל לעשות לי רע… " היא סיפר כי אשתו השיגה קנביס רפואי. "הכל מהשכן שלנו שלימים התברר לי כי הקשר ביניהם לא היה רק מסחרי".

עו"ד סולן הבהירה לאישה כי יהיה עליה להוכיח כי בעלה משתמש בסמים אסורים ורק אז תוכל לדרוש כתובה. "אני לא צריכה להוכיח שום דבר, רק שיפתחו את יומן הנוכחות שלו במוסד בו הוא מלמד והתוצאה תראה שחור על גבי לבן". היא הדגישה כי במצב שבעלה מפוכח הוא גאון, מרשים ואיש חינך למופת, אבל בזמנים שלא, הוא עושה לה טרור בבית ומתעלם מקיומה.

בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך במהלכו טען הבעל, כבר בפגישה הראשונה, כי אשתו מנהלת רומן עם "רוקח" משקה הפטריות שחזר רק לפני כחצי שנה מהודו.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.