"אשתי הפכה לפרשנית צבאית וכופה את עמדתה על שלוש בנותינו"

עורכי הדין סרין וגדלי סולן. צילום אולגה סולן
צילום אולגה סולן

האישה: "בעלי היה שתלטן כל החיים ועכשיו הוא מנסה להשתיק את אותי ולסרס את דעותיי"

המלחמה מוצאת זוגות לא מעטים במצבים שונים. לעיתים המחלוקות גדלות ולעיתים הזמנים הקשים מאחדים את המשפחה. גיבורי הסיפור שלנו נישאו לפני 15 שנים ולהם שלוש בנות. הם עובדים יחד בעסק משפחתי המניב הכנסות גדולות במיוחד ולאחרונה נקלעה הזוגיות שלהם למשבר ועימות על רקע המלחמה.

האישה פנתה לעורכת הדין שרין סולן וטענה נגד בעלה: "הוא היה שתלטן כל החיים ועכשיו הוא מנסה להשתיק את אותי ולסרס את דעותיי". לדברי הבעל אשתו אינה חדלה לפרשן את המהלכים הצבאיים. "היא ממש מתחרה באלון בן דוד. יש לה דעה בכל ענין צבאי למרות שמעולם לא החזיקה רובה ביד…" עוד הוא טוען כי את עמדותיה הקיצוניות היא מנסה להנחיל לבנות, ממש בכפיה. "אשתי הפכה לפרשנית צבאית וכופה את עמדתה על שלוש בנותינו".

האישה הבהירה בשיחה עם עו"ד סולן כי היא אכן מאמינה שיש לנהוג ביד קשה יותר בעזה וליזום מהלך צבאי בצפון ולא לחכות לתום הקרבות בדרום. הבעל מנגד מבהיר כי מי שהפך לאליל בבית הוא הפרשן אליהו יוסיאן ולדעתה של אשתו יש לאמץ את הגישה שלו. לדבריו הוא מנסה להנחיל, בעיקר בבית לבנותיו, את המתינות כערך אבל הוא נתקל בהתנגדות והוויכוחים בינו לבין אשתו עולים לטונים גבוהים ומשפיעים על ההתנהלות והאווירה בבית. "הבנות מצויות במצב של חרדה".

העימותים הללו הובילו את האישה לעזוב את חדר השינה וזו הבהירה לבעלה כי אם יוסיאן הדוגל בדיקטטורה הוא מוקצה מחמת מיאוס, "אתה אבי אבות הדיקטטורה לפחות על פי התנהגותך בבית כבר כמה שנים". בני הזוג נשלחו להליך של יישוב סיכסוך בטרם יפתח הליך גירושין פורמלי.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.