אמרו שהן כמו אחיות, עד לאן הגיעה החברות בין הכלה לחמותה?

אמא ובת שותות קפה יחד

הבעל חושד באימא שלו. "אין לי שום הוכחה, אבל הזמן והשעות שהן ביחד זה משהו ששווה בדיקה ולי אין אומץ לבדוק את זה"

המקרה שלפנינו מתנהל כבר שלוש שנים מתחת לפני השטח, עד שהבעל החליט לפנות ליעוץ בסוגיה, שכמותה לא נדונה, גם במקרים הכי הזויים של מאבקי הגירושין. הבעל טען בפני היועצת הזוגית, "אני חושד שאשתי ואמא שלי בקשר רומנטי". הפצצה הזו נפלה על היועצת משום מקום והיא נותרה חסרת אונים.

תחילתו של הסיפור לפני חמש שנים. בני הזוג נישאו צעירים יחסית כששניהם בני 23. החברות ביניהם ארכה שנתיים בטרם נישאו. היום אחרי חמש שנות נישואים יש לזוג ילד אחד ושניהם עובדים במשרות טובות, הבעל עובד בנק, האישה עובדת באחת מקופות החולים כמזכירה רפואית.

אחרי התייעצות עם יועצת זוגית פנה הבעל לעורכת הדין שרין סולן בניסיון לבדוק אצלה האם הוא יכול להתגרש על סמך החשדות שיש לו. "אין לי שום הוכחה אבל הזמן והשעות שהן ביחד זה משהו ששווה בדיקה ולי אין אומץ לבדוק את זה… כשנישאנו אמרו לי כל הזמן שאשתי ואמא שלי נראות כמו אחיות כשהן מסתובבות יחד". לאחר מכן זרקו לו חברים כי הן נראות לא מעט יחד בכל מיני מקומות.

לכאורה לאישה היתה "הגנה". תמיד אמרה לבעלה: "אני אצל אמא שלך…. הלכתי עם אמא שלך לקניון… אני טסה עם אמא שלך לחול לכמה ימים…" וכך הלאה. ניסיתי לדבר עם אמא שלי ולרמוז לה שהקשר הזה מעורר הרבה מאד תגובות אצל החברים המשותפים אבל היא ביטלה אותי. "הכל בסדר אנחנו חברות ואתה צריך לשמוח מזה".

הבעל הבהיר לעו"ד סולן כי הוא מריח שבין אשתו לאמא שלו יש קשר רומנטי. "לאמא שלי היה בעבר קטע עם אישה אחרת, לפני לא מעט שנים". במצב הזה לבעל לא נותרה ברירה והוא מבקש להתגרש בעילה כי "הוא לא יכול לחיות עם אישה שכל היום לא נמצאת בבית ומבלה עם אמא שלו".

עו"ד סולן הבהירה כי הטיעון הזה לא יקל עליו בהליך הגירושין בשעה שאין לו הוכחה. עם זאת היא לא המליצה לו לקחת בלש. האישה טענה להגנתה "בעלי אדם הזוי. אם הוא חושב שיש לי קשר רומנטי עם אמא שלו, משהו אצלו לא בריא". בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך בטרם יפתח הליך גירושין.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.