איש עסקים אמיד החליט להשקיע במפעל לייצור דגלים ושבוע לאחר מכן קיבל תביעת גירושין

האישה פעילת ליכוד : "ניסיתי לשכנע אותו לא להשקיע ולא להתריס נגדי"

בני הזוג חיים יחד כבר 14 שנים. במהלך השנים הקימו בית והשתכרו יפה. הבעל כרואה חשבון האישה כעורכת דין. הם צברו עם השנים הכנסות יפות ומצאו את עצמם מושקעים בכמה מיזמים, חלקם מוצלחים, חלקם פחות אבל תמיד עשו זאת בהבנה ובהסכמה.

לפני כחודשיים עלה רעיון של הבעל להשקיע עם חבר בהקמת מפעל לייצור דגלים. הבעל חבר למפעל קיים, שאת בעליו הכיר ממיזם קודם שעשו יחד, והסכים להשקיע כמעט חצי מיליון שקלים במכונת חדשה, בדים וחומרי גלם, הכל כדי להגביר את קצב הייצור. האישה באמצעות עורכי הדין שרין ומורן סולן טענה כי כל הניסיונות שלה לשכנע את בעלה להימנע מהמהלך כשלו. "ניסיתי לשכנע אותו לא להשקיע  ולא להתריס נגדי. ממש התחננתי", אמרה. "הוא פשוט היה נחוש. הוא הסביר לי שזו תקופה טובה והגל הזה ימשך חודשים ארוכים ואפשר לעשות קופה ולרוץ להשקעה הבאה".

האישה הוסיפה: "כל ההשקעות שלנו נעשו יחד, בהסכמה. הפעם הוא החליט להשקיע כמעט חצי מיליון ₪ ולא להקשיב לי. העובדה שאני פעילת ליכוד ומתנגדת להפגנות, לא מנעה מאיתנו לנהל מערכת יחסים טובה בבית, למרות שבעלי הוא מהצד השני ולעיתים אף יצא להשתתף בהפגנות".

הוויכוח בין בני הזוג גלש בשבועות האחרונים לטונים גבוהים, אחרי שהבעל הבהיר כי בדעתו להוסיף על ההשקעה שכבר ביצע. "זה פשוט עובד והביקוש מטורף", הוא הסביר לאשתו והחליט להשקיע בחומרי גלם עוד 250 אלף שקלים. האישה הודיעה לבנק כי אין לאשר את העברה הבינלאומית ובמקביל שיגרה לו מכתב התראה מעורכת הדין סולן.

כרגע בני הזוג נשלחו ליישוב סכסכוך וספק אם הפיתרון יגיע משם. במקרה ולא יעמדו לדיון בבית המשפט למשפחה כמה מיליונים טובים שיצטרכו להתחלק בין בני הזוג לצד שלוש דירות להשקעה שרכשו בשנים האחרונות מלבד הדירה שבבעלותם.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.