אחרי הקורונה הקשר עם המורה הפך לרומנטי

עורכת הדין שרין סולן. הכוהנת הגדולה של הגירושין בישראל

האבא יצר קשר וירטואלי עם המחנכת של בנו במהלך הלימודים המקוונים. האישה: הקשר הזה הפך לרומנטי מיד כשחזרו בתי הספר ללימודים רגילים

מנפלאות מגפת הקורונה. במהלך הסגר, לא מעט תלמידים שנשארו בבתיהם נעזרו במחשב במסגרת הלימודים מקוונים. בני זוג , הורים לשלושה ילדים, החליטו כבר בתחילת משבר הקורונה שהאב יתמוך בבן הבוגר  והאישה תסייע לשתי הבנות הצעירות יותר.

שני ההורים עצמאים והמשבר מצא אותם גם אותם לא מוכנים. עם זאת, הם התמסרו כמו הורים רבים לעזור לילדים. בפניה לעורכת הדין שרין סולן אמר הבעל: "במשבר הקורונה יצא לנו להכיר טוב יותר את ילדנו. להקשיב, לשמוע להיות איתם וזה היה מושלם". האישה לעומת זה טוענת כי שום דבר לא היה מושלם. "במהלך הלימודים המקוונים, בעלי פשוט יצר קשר מעבר לקשר הכרוך בלימודי בננו, עם המורה המחנכת".

עו"ד סולן טוענת כי הבעל לא יצר כלל קשר רומנטי עם המורה. "בגלל עיסוקו בתחום תוכנות ומחשבים יכול הבעל וגם רצה, לסייע למחנכת של בנו בהעברת הלימודים המקוונים כסדרם".

בפניה לבית המשפט למשפחה טוענת האישה כי בעלה ישב במשך שעות ארוכות מול המחשב ותמיד הסביר את זה בקשיים שיש לבן בלימודים המקוונים. עוד הוסיפה: "רק בשלב מאוחר יותר, התברר לי כי הוא מנהל שיחות צ'ט אל תוך הלילה עם המורה המחנכת. עוד בשלבים המוקדמים ידעתי מכך אבל אמרתי שיגמר המשבר הכל יגמר".

מיד אחרי תום המשבר, כשהילדים חזרו לבית הספר, התברר לאישה, כך לטענתה, שבעלה נפגש עם המורה המחנכת לשיחה בבית קפה ומשם המשיכו יחד לבילוי אינטימי.

הבעל טען כי הניסיון של אשתו לפרק את הנישואים הוא לא חדש. הקורונה הפכה לטריגר ועליו היא מנסה לרכב. "לא היה קשר רומנטי עם המחנכת של הבן ולא דבר שדומה לזה", הדגיש בבקשה לדחות את התביעה לפירוק שיתוף.

עו"ד סולן תטען כי הניסיון של האישה להטיל דופי בהתנהגות הבעל בזמן הקורונה, הוא ניסיון שלא יצלח.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.