פורץ הקיבוצים

משטרת ישראל תפסה פורץ בן 43 תושב הכפר מועאוויה שפרץ לשני בתים בקיבוץ הזורע, השאיר אחריו אי סדר בבתים אליהם פרץ ונמלט מהמקום לאחר ששמע רעשים של אנשים בקרבת מקום. עם מעצרו, החוקרים הצליחו לגבש תשתית ראייתית והוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.
בתאריך 24.3.19 בשעות הצהריים הגיע הנאשם לקיבוץ הזורע כשהוא מצויד בכפפות ומברג ובאמצעותו פירק את חלון הכנף של חדר המקלחת של אחד הבתים בקיבוץ נכנס לדירה, פיזר את תכולת הארונות וגנב ממנה כסף מזומן.
הנאשם המשיך לבית אחר גם שם פרץ לדירה דרך חלון האמבטיה אך לרוע מזלו, ערנותה של אחת השכנות שהזעיקה למקום את השכנים הובילה את הנאשם (ששמע את הרעשים) להימלט מהמקום דרך חלון המטבח של הדירה.
השכנים פתחו במרדף אחר הנאשם עד אשר אבדו עקבותיו ואזרח שהבחין במרדף הזעיק את השוטרים למקום.
השוטרים שהגיעו במהירות פתחו בסריקות לאיתור החשוד ולאחר זמן קצר הנאשם אותר כשהוא מסתתר במרפסת של אחד הבתים כשהוא נושם בכבדות ומיד כשהבחין בשוטרים ניסה להימלט מהם אך הם תפסו אותו והוא נעצר.
החוקרים במסגרת החקירה הצליחו לאסוף ראיות כנגד הנאשם בגין 2 התפרצויות לבתים ותהו כיצד הנאשם העז לבצע את הפריצות כשמאסר מותנה בן 24 חודשים עומד ותלוי נגדו. כאמור חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה נגדו כתב אישום בגין 2 התפרצויות ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.
משטרת ישראל נלחמת סביב השעון במטרה להגן ולשמור על תושבי מדינת ישראל ורכושם במסגרת זו היא פועלת בכל המישורים הגלויים והסמויים לאתר את אותם עברייני רכוש בדגש על הפורצים לבתים ופוגעים באופן קשה תחושת הביטחון של הקורבנות ומהווים איום לביטחונם של התושבים ולשלום רכושם.*״
מצ"ב תמונה מאחת הדירות אליהם פרץ הנאשם. צילום דוברות המשטרה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.