עילת הפיטורין: מנהל מחלקה ניהל קשר עם מזכירת המנכ"ל

משפחת סולן בישיבת צוות. צילום אולגה סולן

התוצאה: מנהל המחלקה אולץ להתפטר. המזכירה בתגובה הגישה נקמה מתוקה. בית החולים סוער

הדרמה הזו התחוללה בשבועות האחרונים בבית חולים גדול בארץ. מדובר במנהל מחלקה בכיר יחסית ו-ותיק, שהחל לנהל קשר עם המזכירה של המנכ"ל. עד כאן הכל נראה שקט ואולי במקומות האלה משום מה אפילו סביר. אבל הכל התפוצץ כשעובדי המוסד הרפואי ירדו לשלושה ימי השתלמות באילה ומנהל המחלקה והמזכירה הגיעו בגפם.

המנכ"ל באמצעות עורכי הדין שרין ואורן סולן סיפר כי לא חשד בכלום למרות שהתברר לו כי הקשר של מזכירתו עם מנהל המחלקה נמשך כבר שנתיים מתחת לאפו. לדבריו בהזדמנויות שונות דומות בעבר הוא נהג לפגוש את המזכירה שלו בשעות מזדמנות במהלך היום בחדרה במלון. "כולנו נשואים, אבל היא תמיד היתה מגיעה לבד ואני כרגיל עם אשתי". כשניסה גם הפעם לעשות זאת חשכו עיניו. הוא גילה בחדרה של המזכירה את מנהל המחלקה.

כדי להמנע משימוע וכדי לא לעורר מהומות הציע המנכ"ל, שהוא אחד משלושה במוסד הגדול, לאחד מהם לעזוב מידית את העבודה ולהתפטר מבלי להכניס בסוד הענין את מנהל בית החולים. "חשבתי שזו הדרך הנכונה לא לעורר מהומה כי כולם נשואים", סיפר לעו"ד סולן שהדגישה, כי ההצעה התקבלה ומנהל המחלקה התפטר. הענין עורר מהומה גדולה ויצר לא מעט שמועות שאף לא אחת מהן דיברה על הרומן בין מנהל המחלקה למזכירת המנכ"ל.

בשלב הזה המזכירה שהיתה מאוהבת במנהל החליטה לנקום במנכ"ל וחשפה את הסיפור בפני אשתו. עכשיו האישה של המנכ"ל דורשת להתגרש מידית. המנכ"ל טוען להגנתו "המזכירה מתנקמת בי, לא היו דברים מעולם". עו"ד סולן הבהירה לו כי "לקשר של 10 שנים בוודאי יש תיעוד, לכן עדיף להגיע להבנות".

המנכ"ל ורעייתו נשלחו לגישור כפי שמחייב החוק, אבל ההערכה שהגירושין הם ענין של זמן בלבד.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.