משטרת המחוז הצפוני ושירות הביטחון הכללי בחקירה משותפת ומקצועית שנמשכה כחודש ימים, הובילו להגשת כתב אישום ובקשות למעצר עד תום ההליכים כנגד 4 נאשמים בעבירות של נשק וסחר בנשקים באמצעות פרקליטות מחוז חיפה וכתב אישום נוסף גם הוא בעבירות נשק כנגד תושב שכם באמצעות התביעה הצבאית.

הותר לפירסום: משטרת המחוז הצפוני ושירות הביטחון הכללי בחקירה משותפת ומקצועית שנמשכה כחודש ימים, הובילו להגשת כתב אישום ובקשות למעצר עד תום ההליכים כנגד 4 נאשמים בעבירות של נשק וסחר בנשקים באמצעות פרקליטות מחוז חיפה וכתב אישום נוסף גם הוא בעבירות נשק כנגד תושב שכם באמצעות התביעה הצבאית. במהלך חקירה שהחלה כסמויה, עלה כי ארבעת הנאשמים (39,28,28,27) תושבי שפרעם חשודים במעורבות בעבירות בנשק במטרה לקדם פעילות של ארגון טרור או לבצע מעשה טרור. מהחקירה עלה גם כי החשודים מעורבים בעבירות נשק, לרבות רכישת והחזקת אמצעי לחימה, סחר באמצעי לחימה וירי מנשק חם. עוד עלה מהחקירה כי הנשקים נקנו מתושב השטחים (32) שגר בכפר קליל ליד שכם והם סחרו בנשקים בארץ. הנאשמים נעצרו בהתאם להתפתחויות בחקירה כאשר הראשון מבינהם תושב שפרעם (28) נעצר בתאריך 6/12/21. במסגרת החקירה שניים מהנאשמים (שפרעם) הסגירו 2 רובי סער מסוג M-16 ואקדח מסוג זיגזאור ובסיום עבודת החוקרים של שירות הביטחון ומשטרת ישראל נאספו די ראיות שהובילו להגשת כתב אישום נגד כל הנאשמים בעבירות שונות בנשקים באמצעות פרקליטות מחוז חיפה והתביעה הצבאית. משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי נלחמים יחד כנגד כל פעילות העשויה לסכן את ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותם על מנת לטפל בתופעות הקשורות באידיאולוגיות איסלאמיות קיצוניות לצד שימוש באמל"ח בלתי חוקי, וכן לסכל מבעוד מועד כוונות לפגיעה בביטחון מדינת ישראל ל רקע זה

במהלך חקירה שהחלה כסמויה, עלה כי ארבעת הנאשמים (39,28,28,27) תושבי שפרעם חשודים במעורבות בעבירות בנשק במטרה לקדם פעילות של ארגון טרור או לבצע מעשה טרור. מהחקירה עלה גם כי החשודים מעורבים בעבירות נשק, לרבות רכישת והחזקת אמצעי לחימה, סחר באמצעי לחימה וירי מנשק חם. עוד עלה מהחקירה כי הנשקים נקנו מתושב השטחים (32) שגר בכפר קליל ליד שכם והם סחרו בנשקים בארץ.

הנאשמים נעצרו בהתאם להתפתחויות בחקירה כאשר הראשון מבינהם תושב שפרעם (28) נעצר בתאריך 6/12/21.

במסגרת החקירה שניים מהנאשמים (שפרעם) הסגירו 2 רובי סער מסוג M-16 ואקדח מסוג זיגזאור ובסיום עבודת החוקרים של שירות הביטחון ומשטרת ישראל נאספו די ראיות שהובילו להגשת כתב אישום נגד כל הנאשמים בעבירות שונות בנשקים באמצעות פרקליטות מחוז חיפה והתביעה הצבאית.

משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי נלחמים יחד כנגד כל פעילות העשויה לסכן את ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותם על מנת לטפל בתופעות הקשורות באידיאולוגיות איסלאמיות קיצוניות לצד שימוש באמל"ח בלתי חוקי, וכן לסכל מבעוד מועד כוונות לפגיעה בביטחון מדינת ישראל על רקע זה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.