מקומי חינוך מלגות סטודנטים

 

 

 

שווה להיות סטודנט בנשר

העירייה תעניק מלגות ליותר מ-500 סטודנטים תושבי העיר בסכום כולל של מעל 1.1 מיליון ש"ח

 

ראש העיר, רועי לוי: "בחרנו להציב את החינוך וההשכלה בראש סדר העדיפויות העירוני". לדברי לוי, "הסטודנטים מהווים את אחת מאבני היסוד החשובות ביותר לעתיד המדינה ככלל והעיר נשר בפרט".

 

 

שווה להיות סטודנט בנשר: עיריית נשר תעניק השנה מלגות ליותר מ-500 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר, בסכום כולל של מעל ל-1.1 מיליון ₪. מלגות העירייה נועדו לסייע לסטודנטים לרכוש השכלה גבוהה והן פרי שיתוף פעולה עם גורמים נוספים, ביניהם: מפעל הפיס, קרן אייסף, ופרויקט פר"ח.

ראש העיר, רועי לוי, אמר השבוע: "בחרנו להציב את החינוך וההשכלה בראש סדר העדיפויות העירוני. לראייתנו, כל סטודנט וסטודנטית הינם עולם ומלואו, עם חלומות ושאיפות. הסטודנטים מהווים את אחת מאבני היסוד החשובות ביותר לעתיד המדינה ככלל והעיר נשר בפרט".

בדברי ברכתו לציבור הסטודנטים בעיר, אמר לוי: "אנו מעניקים לכם את המלגה כדי שתסייע לכם לצמוח ולפרוח, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. אנו מגויסים לתת לכם את הכלים להצליח כדי שתצאו משערי האקדמיה, תפרסו כנפיים ותגלו שאפילו השמיים הם לא גבול עבורכם. לכן, זוהי זכות גדולה עבורנו לסייע לכם ולהעניק לכם מדי שנה מלגת לימודים. אנו מאחלים לכם שתהיה לכם המשך שנה של עשייה והצלחה, תנופה והנאה בכל מעשיכם, שנה מלאה בעניין אינטלקטואלי, ידע ותובנות שיעשירו את עולמכם".

מעיריית נשר נמסר כי חלוקת מלגות לסטודנטים לשנת תשע"ט תתאפשר במשרדי העירייה החל ממחר, יום ג', 30.04.19 ולאורך כל חודש מאי. חלוקת המלגות תתבצע בשעות פעילות העירייה.

 

 קרדיט צילום: עיריית נשר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.