היחידה הארצית לאכיפה כלכלית (אכ"ל צפון) בלהב 433 ביחד עם שוטרי המחוז הצפוני עצרו הבוקר חשוד מנצרת בחשד לסחיטה באיומים והשתלטות על קרקע של יזם ואיש עסקים בנצרת

וכן בחשד לעבירות של מיסוי, מחזור עפר ופסולת בניה ללא רישיון, עבירות על חוק תכנון ובנייה ועוד. בחיפוש ברשות החשוד נתפסו אמצעי לחימה, נשק ללא רישיון וחומרי נפץ חוקרי היחידה לאכיפה כלכלית (אכ"ל צפון) פתחו לפני מספר חודשים בחקירה בחשד לביצוע עבירות של מחזור עפר ופסולת בנייה תוך סחיטה באיומים והשתלטות על כלים הנדסיים בשווי מיליוני שקלים, על שטחו של יזם ואיש עסקים בנצרת. עוד עולה חשד לביצוע עבירות על חוק שמירת ניקיון, חוק תכנון ובנייה והפעלת עסק ללא רישיון בעיר.

הבוקר פשטו חוקרי ובלשי אכ"ל צפון להב 433 ביחד עם שוטרי המחוז הצפוני והגופים האזרחיים על ביתו של החשוד (62) בנצרת והוא נעצר. יחד עימו עוכבו לחקירה 3 חשודים נוספים.

במהלך החיפושים נתפס רכוש הכולל בין היתר: 3 מטענים המכילים חומר נפץ, רימון גז, רובה איירסופט, רובה אוויר עם כדורים, כדורים לאקדח 0.22, 3 רכבים, 3 שופלים, מגרסת עפר ניידת, באגר, עשרות אלפי ש"ח במזומן ומסמכים שונים הקושרים את החשודים לעבירות של השמטת הכנסות במיליוני שקלים.

החשוד נעצר כאמור והוא מובא בשעה זו לחקירה במשרדי אכ"ל צפון, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בנצרת.

החקירה בשיתוף היחידה הארצית לחקירות של הממונה על חדלות פרעון במשרד המשפטים, משטרת המחוז הצפוני, פקיד שומה חקירות מס הכנסה חיפה והצפון, משטרה ירוקה של המשרד לאיכות הסביבה הרשות לאכיפת דיני מקרקעין.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.