חיל האוויר מצדיע לכרמל

מטס הצדעה מרהיב של מטוסי חיל האוויר יתקיים מעל בית החולים כרמל ביום העצמאות הקרוב כאות הוקרה לעבודתם המסורה של צוותי בית החולים והתמודדותם הקשה במלחמה בנגיף הקורונה. במכתב מרגש למנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג כותב מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין.

" מגיפת הקורונה פתחה עבורנו זירת לחימה חדשה זירה בה אתם בכרמל ושאר בתי החולים מובילים את המאבק, בעוד אנו בצה"ל מסייעים במגוון נושאים רחב ופועלים בזירות מבצעיות.

לקראת יום העצמאות ה 72 של מדינת ישראל החלטנו בצה"ל להוקיר את פועלכם ולקיים מטס של הצוות האווירובטי של חיל האוויר בחזית בית החולים כרמל ", כותב האלוף נורקין.

" במהלך יום העצמאות בשעות הצהריים יופיעו ארבעת מטוסי "העפרוני" של הצוות האווירובטי מול בית החולים כרמל, הופעה שכולה העברת מסר של הוקרה לצוותי הרפואה וגורמי בריאות הציבור באשר הם. במהלך המופע האווירובטי מעל כרמל תוכלו גם לשמוע את ברכת טייסי חיל האוויר מברכים את הצוותים המופלאים של בית החולים ברכה ישירה מהשמיים.

רופאים עובדים צוות בית החולים וכל תשובי חיפה והסביבה מוזמנים לצאת ולצפות בצוות האווירובטי של חיל האוויר מצדיע לכם בשם צה"ל ובשם מדינת ישראל ".

מנהל המרכז הרפואי כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה למפקד חיל האוויר האלוף נורקין במילים חמות ואמר ". אני מעריכים ומוקירים מאוד את המחווה המרגשת שלך ושל חיל האוויר לצוותים שלנו בכרמל. אנו גאים לשרת בנאמנות ובמסירות את תושבי חיפה והצפון להעניק להם את השירות הרפואי הטוב ביותר לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופה הסוערת כיום, תוך התמודדות ומאבק בלתי מתפשר בנגיף הקורונה. בשמי ובשם כל עובדי ביה"ח כרמל אנו מודים לכם על המחווה והמטס המיוחדים ומאחלים לך לכל חיילי צה"ל ואזרחי ישראל חג עצמאות שמח ובריא ".

בתמונות – מטס חיל האוויר ביום העצמאות – צילום ארכיון חיל האוויר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.