ערב ים תיכוני בבית הספרדי

עובדים מישראל, נפאל, הרשות הפלסטינית ומדינות נוספות חגגו ביחד באירוע מושקע במיוחד במהלך הערב הוכרזו המחלקות המצטיינות לשנת תשפ"ג: מחלקת חמדה, מחלקת מירון, צוות המטבח ושירות הרוקחות מנכ"לית הבית הספרדי, נטעלי בן: "אני רואה את האחווה, ונפעמת ממנה"

העובדים הם הנכס היקר ביותר של הבית הספרדי – וכדי להביע את ההערכה אליהם, ולהעמיק את הגיבוש החברתי, יזמה ההנהלה ערב ים תיכוני מושקע: הבית הספרדי הפך לטברנה יוונית צוהלת, כולל להקה, זמרות ונגן בוזוקי שהקפיצו את כל המשתתפים באירוע.

במהלך הערב גם הוכרזו המחלקות המצטיינות לשנה החולפת:

צוות המטבח והדיאטנית הראשית – על המימוש המוצלח של שלל פרויקטים: ארוחות ערב מיוחדות, מסיבת על האש ישראלית לכ-400 אנשים, ארוחות בוקר ייחודיות שכללו בופה ברמה של מלון 5 כוכבים, ארוחות חג בכל חגי תשרי ועוד.

מחלקת חמדה ומחלקת מירון – על טיפול באיכות שמתעלה אפילו על הסטנדרטים הגבוהים של הבית הספרדי, ובפרט מניעת אשפוזים ומניעת פצעי לחץ. קריטריון נוסף הוא שביעות הרצון העצומה של משפחות הדיירים במחלקות אלה.

שירות הרוקחות – על פיתוח שירות רוקחות גריאטרית קלינית מותאמת אישית לכל דייר ודיירת, כולל הפחתת הישענות יתר על תרופות.

בנוסף נפרד צוות הבית הספרדי מהילה צפריר, שניהלה בתבונה ובחריצות את מרכז היום ותרמה רבות להתפתחותו בשנים האחרונות.

ערבי הגיבוש כבר הפכו למסורת מאז שנטעלי בן, מנכ"לית הבית, נכנסה לתפקידה: "המסירות והנתינה של כל העובדים מרגשת אותי", אמרה במהלך האירוע. "אני רואה את האחווה ונפעמת ממנה, ומאחלת לכולנו עוד חגיגות רבות".

לצד 150 עובדים ועובדות, לקחו חלק בערב המשמח גם חברי הנהלת הבית הספרדי יוסי אזרי, מוני צפריר ואיציק שלום, וכן דיירים ובני משפחותיהם. הנוכחים נהנו מארוחה עשירה, רקדו בהתלהבות וכפי שסיכמה נטעלי בן: "זו הייתה עוד הזדמנות לראות כמה יפה הפסיפס הרב תרבותי שמאפיין את הבית הספרדי".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.