הנהגה חדשה לנוער החיפאי

הנהגת מועצת הנוער הנבחרת קרדיט צילום: דוברות, עיריית חיפה
הנהגת מועצת הנוער הנבחרת קרדיט צילום: דוברות, עיריית חיפה

עם סיום שנת הלימודים, בחרו מועצות התלמידים של בתי הספר ונציגי תנועות הנוער וארגוני הנוער בחיפה את פורום ההנהגה אשר יוביל את מועצת הנוער העירונית בשנת הלימודים הבאה.

מועצת הנוער העירונית הינה הגוף המייצג הרשמי של הנוער בעיר. פעילות המועצה כוללת אירועים ותכניות, וביניהם "חיות במה- מתן במה לנוער יוצר", קידום זכויות התלמיד, השתתפות בטקסים עירוניים, אירועי קיץ ועוד. במהלך השנה האחרונה הובילה מועצת הנוער פרויקטים רבים ברוח התקופה, ובהם: עמדת זיכרון במרכז הכרמל בה חילקו צמידים צהובים לעוברי אורח, והדלקת נרות נשמה לזכר הנופלים, שוק חקלאי מתוצרת הצפון והדרום, ייצוג בני הנוער החיפאיים בעצרת משפחות החטופים בתל אביב ובמרכז הכרמל ועוד. כמו כן הנושא השנתי הנבחר גם הוא בעקבות המצב- "מגדילים ראש", שצוין בכנס מועצות תלמידים גדול בהשתתפות נציגי כל המועצות בעיר חיפה.
לתפקיד יו"ר מועצת הנוער העירונית נבחרה לקדנציה נוספת יובל דגני, תלמידת כיתה י' בלאו בק. לתפקיד סגנית יו"ר המועצה נבחרה מור כהן, בוגרת כיתה י' בבית ספר חוגים. כיו"ר ועדת נוער וקהילה נבחרה זואי פסלב, בוגרת כיתה י' בבית ספר אליאנס, וליו"ר ועדת האתיקה נבחרה אלינור אלדר- נציגת המדצ"ים (מדריכי נוער צעירים) העולה לכיתה י' בבית ספר הגימנסיה. לתפקיד מזכ"ל המועצה נבחרה עליזה כץ, בוגרת כיתה י"א בבית ספר עירוני ו'.

יובל דגני, יו"ר מועצת הנוער: "רגע לפני שפתחנו את השנה עם המליאה החדשה, הכול השתנה. שבעה באוקטובר, בטוחה שלכל אחד היה קשה לפתוח את הטלפון ולראות מה קורה במדינה, וגם לי. ובכל זאת יחד עם הקושי, האתגרים והשינויים הצלחנו להמשיך ולעשות! התאמנו את עצמנו למצב ויזמנו פרויקטים רלוונטיים״.
ראש מינהל החינוך בעיריית חיפה, אילנה טרוק בירכה את התלמידים על ניהול הבחירות למועצת הנוער העירונית בצורה דמוקרטית ומכבדת, ועל התהליכים החינוכיים שהתקיימו לקראת הבחירות, ובהם עריכת קמפיין, הצגת מצע התחייבויות, וחיזוק מיומנויות השיח והרטוריקה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.