ניסה להפתיע את אשתו ושילם בתביעת גירושין

האישה: "אנחנו נשואים 24 שנים והוא יודע שהפתעות זה לא הדבר האהוב עלי"

בני הזוג ניהלו קשר מצוין ורגוע לאורך 24 שנות הנישואין שלהם. הם השתכרו יחד סכומים יפים, היא כגננת והוא כעורך דין ולרגל יום השנה ה-25 לנישואים, שנה לפני המועד, החל הבעל לרקום את ההפתעה הגדולה כמתנת נישואין לאשתו.

חלק מהפתעה חייבה את הבעל למשוך כספים לסירוגין מהחסכונות שלו ושל רעייתו. בכל פעם סכומים של כמה אלפים אותם הפקיד בחשבון מיוחד שפתח תחת השם "חתונה הכסף". המטרה הסופית היתה לרכוש לאשתו רכב חדש ולהביא לה אותו בטקס מרשים לחניה מתחת לביתם בנוכחות ילידיהם וחברים.

חלפו להם שמונה חודשים והאישה שמה לב במשיכות כספים הרבות. היא היתה בטוחה שהבעל מתחזק מאהבת שעמה הוא מבלה ומפנק אותה במתנות יקרות. לעורכי הדין שרין וגדלי סולן סיפר הבעל: "במשך כמעט שנה הצלחתי להעביר מחשבננו המשותף לחשבון המיוחד שפתחתי 35 אלף שקלים ואת משיכות המזומן בגובה של 3500 ₪ בכל פעם העברתי ליבואן הרכב".

לדבריו המטרה היתה לשלם את מלוא הסכום בדיוק עד שבוע לפני יום הנישואים. לצורך השלמת ההפתעה הוא גייס את אחיו שיחד יוציאו את הרכב והוא יחנה אותו בחניון הפרטי שלו. "הכל היה שקוף ובתכנון מדויק שבו גם היה מעורב הבן הבכור שלנו".

למרות זאת האישה שראתה משיכות כספים, היתה בטוחה שהבעל מעביר את הכספים לאישה אחרת והפתיעה במכתב התראה לפני גירושין. עו"ד סולן הבהירה לבעל כי עליו להוציא את כל תדפיסי הבנק ואישורי התשלום לסוכנות הרכב ממנה רכש את הרכב כדי לשכנע את אשתו ביוזמה המבורכת שלו. לדבריו עשה זאת אבל היא טוענת כי הכל מבוים. "גם כשהסברתי לה שהבן הבכור שלנו מעורב ושותף סוד היא לא מקבלת את ההסברים".

האישה נימקה את בקשת הגירושין: "אנחנו נשואים 24 שנים והוא יודע שהפתעות זה לא הדבר האהוב עלי… אני לא קונה את זה שהוא רצה לרכוש עבורי רכב. שנים הוא מסרב שנקנה רכב שני ועושה לי את המוות בכל פעם שאני מבקשת את הרכב המשפחתי".

בהמלצת עו"ד סולן שטוענת כי המקרה הזה פתיר ואין צורך להגיע לגירושין, אלא אם מסתתרת כאן סיבה אחרת מאחרי ההתעקשות של האישה. בני הזוג נשלחו, כמוקבל במקרים כאלה, ליישוב סיכסוך שרק בסיומו יתברר אם יפתח כאן הליך גירושין ותביעות הדדיות.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.